Maçın hakemini nasıl buldunuz sayın Beşiktaşlılar?

ben size demedim mi hakem beşiktaşı 10 kişi bırakacak beşiktaşı hakemler yiyecek diye yine emre yine olaylar hakeme aldanmayın hakemlerin arkasındaki azize bakın yazık oldu Beşiktaş daha iyiydi beşiktaşın penaltısı verilmedi kırmızı kartta haksızdı

1|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Ekstra şeyler dedim ve oldu :) Basit bir kart oldu emre çok küfür etti atılmadı çok ilginç emre ztn bildiğimiz emre kart istedi hakem verdi olaya bak :)

1|1
    0|0
  • Umarım daha beter günleri düşerler.
    Beşiktaş takım değil zaten boşuna konuşmaya gerek yok. Kaç haftadır hakemlerle kazandılar bir kerede fener kazansın ne olacak.

2|0
    0|1
    • aslında yüreğim buz gibi oldu neden renktaş çünkü fenerin 6-0 sanki kendilerinin başarısı gibi az dillendirmediler

• Fener veya beşiktaş bize rakip olamaz ama renktaş ikili avarajda üstünüz onlara bırak yensinler

• Geçen hafta Fuck Off dedi diye Gökhan'ı atıyorlar. Emre 3 kere üst üste diyor ama duyulmuyor. Volkan Demba Ba için Mehmet'e '' Bırak ya * anasını'' diyor. Maç sırasında biz duyduk ama kale arkası hakemi dibinde olmasına rağmen duymadı. Adaletlerine sokayım.

0|0
    0|0
    • daha kardeşiz diye canım cicim çekiyordunuz

• Ben hiçbir zaman demedim. Fbjk geyiğini biraz dostluk oldu, sizin gibi birbirimizi yemedik diye yine siz çıkardınız. Sizde Trabzon'la aynısınız ama biz gidip de Gts falan demedik hiçbir zaman. Bunun Fener'le alakası yok ki ayrıca. Bizim her sene böyle hakkımız yeniyor.

• Çok fanatiksin at gözlüğünü çıkarda tarafsız izle. Demba ba kendini yere attı omu penaltı? Kadlecin eline değmedi top omu penaltı? Fener'in iki golüde nizami. Kaldı ki çok net goller kaçırdı Fener. Olcay resmen Caner'e daldı sarı kart. Ama size göre yanlış. İkinci seferde Emre'yi çekti. Neyse sonuç olarak Lider koltuğuna oturdu.

0|0
    0|1
    • Dembabanın düşürüldüğü pozisyonda mehmet topal topa sırtı dönük topla alakası yok tek amacı dembabayı indirmek hem kırmızı kart hem penaltı... olcaya gelince ilk sarı kart doğru... emrenin formasından tutuğu pozisyonun aarı kartla alakası yok her formadan çekene kart çıksa hiçbir maç 11-11 tamamlanmaz... bence sen biraz tarafsız ol

• Ha o pozisyonu diyosun. Orada demba ba topalım kafasını kolunun arasına almasa penaltı vericekti zaten. Formadan çekmenin cezası zaten sarı karttır. Verilmezse yanlıştır.

• Ben beşiktaşlıyım maçı da izledim olcayın kartları doğruydu kırmızı kart haklıydı yani ama veli ve necipin cümleden sülalesini sxkim afedersiniz en önemliside olcayın

2|0
    0|0
  • orada hakem göremedim
    orada fenerin ilk 12 sini gördüm
    ama banane ne halt yiyolarsa yesinler
    'BİZ GALATASARAYLIYIZ'

0|0
    0|0
  • Hakemin de azizeninde fenerinde cimbomun da tff ninde demiröreninde özellikle de emre Belözoğlununda anasını avradını bacısını 7 sülalesinde gelmişini geçmişini OLCAY ŞAHAN s... ksin

0|1
    0|0
  • Ben sahada hakem görmedim şahsen 10 a 12 oynandı maç

0|1
    0|0
  • Hakemler sayesinde bir mac daha katloldu. Hayırlı uğurlu olsun.

Ha bizde çok iyi degikdik tabi ama böyle hakemlere de böyle federasyona da yaziklar olsun..
    O değilde bizim üyelik te gitti hacı...

0|0
    1|0
  • gayet şerefsizdi.
    ama bana ne =))
    WE ARE THE BEST GALATASARAY =))

0|0
    2|2
  • Hakem kartla geziyordu resmen bu saatten sonra iflah olmayız zaten

0|0
    0|0
    • hakemler yaptı yine yapacağını

• Fenerin taça çıkmış topundan gol verirler burağın ofsattan golünü verirler bizede bol sarı bol kırmızı verirler

• Besiktasin. hakki bastard fb nin. degil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• olcay atılmasaydı beşiktaş kazanabilirdi belki ama kendi hatası yüzünden atıldı 2 sarı kartta doğru 1. gole giden atağı kesiyor 2. de emrenin omuzlarından çekiyor bunlar sarı değilde nedir

0|0
    0|0
    • ama basit kartlar ado neyse aldınız kutlarım emenike de attı golu :))))

• teşekkürler canım evet attı attığında direk aklıma sen geldin :)

• Ohhhh cok guzel oldu. Cok simarmislardi besiktaslilar

2|1
    0|0
  • Bu kıza fenerbahçe batıyo vallahi.

2|1
    1|0
  • Ne demek dembaba bir darbuka çeşidi değil.

1|0
    0|0
Yükleniyor...