Beşiktaş için neden türkiyenin yetim çocuğu ismi kullanılıyor?

beşiktaş için neden türkiyenin yetim çocuğu ismi kullanılıyor

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• hmm yalniz birakildiklari icin olmasin... tadyum u bile kendi imkanlariyla bitirmeye calisiyorlar, süleyman babada öldü.. daha niye kullanilmasin:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Geçen hafta bizim oyuncumuz Fuck Off dedi diye kırmızı görüyor. Bu maçta Emre üç kere üst üste diyor kırmızı verilmiyor. Volkan Demirel kale arkası hakeminin yanında Demba Ba için takım arkadaşına bırak ya * anasını diyor. Televizyoon duyuluyor ettiği küfür ama kırmızı verilmiyor. Her sene aynı senaryo yaşanıyor ve hakkımız yeniyor.

0|4
    0|0
    • al bendende okadar

• @murats1903 bu takım bu sene şampiyon olacak kardeşim inanın buna. Yanlış etiketledim birde ya :)

• İnşallah kardeşim... ama bakıyorum haftaya Başakşehir le maçımız var olcay yok töre yok veli yok bir mağlubiyet daha alırsak çok köyü olur

• Hakemler her zaman renklilerden yana olduğu icin

0|1
    0|0
  • Beşiktaş süpriz bir takım heran hersey yapabilicek bir takım bende besiktaslıyım ama şu var ki her iki takım taraftarlarınında sevgısını kazanan bır takım simdi ititraz edicekler var ama öyle yetim cocuga gelince gs ve fb gibi medyada cok fazla yer bulamıyor cok fazla göz önüne gelemiyor

0|1
    0|0
  • sanırım bugünkü skor neden olduğunu ortaya çıkarıyor

0|2
    0|0
  • Senden duyuyorum ilk defa. Biz dogrularimizdan taviz vermeden değer yargılarımız olan bir takimiz. Beşiktaşlılik duruşu gereği neyse onu yaparız.

0|0
    0|0
  • Acıların çocuğu emrahın futbol versiyonu bunlar

1|0
    0|4
  • Yazık oldu

0|1
    0|0
  • şimdi senmi uydurdun bu tabiri. ben daha önce hiç duymadım.

0|0
    0|1
    • tvitter da gördüm

• yöneticilerimizde başkanımızda adaletli yönetin diyor başka dedikleri bişey yok @murats1903

• Ben hiç duymadım... madrm adaletten bahsediliyor çıksınlar Beşiktaşa adaletsizlik yaptılar değilde bari hakem hataları olmuştur desinler... diyemezler çünkü onlar şeref yoksunları...

• Kaç senedir kupa görmüyorlar ondandır :D

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...