Göğüslerim kadın göğüsleri gbi :( kalçam ve bacaklarım da çok kalın lütfen yardım artık çok kötü durumdaym :(

utanıyorum artık kendimden :( gerçekten yakskliym ama goüslerim kadın goüslerine yakn vaziyette ayrca kalçam ve bacaklarmda çok kalın bna ne önerebilrsnz bu konu hakknda lütfen yardm edin artk :( bisiklet çevirmek yeterlimi veya kilo vermek yeterlimidir mesela ben diyete başladım 15 günde 4 kilo verdim ve bunu sağlıklıca yaptm ama sizce bu bacaklar goüsler ve kalça için yeterlimidir sadece bisiklet çeviriyodm mesela ? ksacası kilo verirsem düzenli olarak bunun kalça - başen ve goüslere etkisi olacakmdr yoksa onlar aynı kalp göbekmi erir sizce? buna uygun spor hareketlerimi yapmak lazm acaba? :(

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• boy kilo kaç? yaş ?

0|1
    0|0
    • yas 18 kilo 120 di 15 gunde dedigim gbi 116 ya dustum boyumda normal aslnda ama tam olarak bilmiyorm bende boyumu

• ALLLAH razi olsun yorumunuz icin . yani kiloyla alakali dmi gousler basenler kalcalar ben kilo verdikce ayni kalmazlar yani ? ve ortalama ne kadar kilo verirsem saglikli olarak gouslerim kalcam ve basenlerim duzelir ?

• Boyunu onun için sordum basit ölçmesi bir metreyle falan ölçüp bakarsan ideal kilonu öğrenirsin mesela benim boyum için 67 falan uygun diyor o gögüsler zamanla üstündeki yaglar eriyecek fit bir forma giriceksin sabırlı ol düzenli sporunu yap Allah senden de razı olsun kardeşim

Kızlar Ne Diyor 3

• Yanlış anlamadıysam rahatsızlığının adı jinekomasti. Kiloyla çok alakalı bir durum değil Spora devam et tabii ama link doktora da görün

0|0
    0|0
  • Diyet yapman gerekiyor . Kilo yüzünden mutsuzsun ve sadece görünüşü değil sağlığını da düşünüp kilo vermelisin. Normalde ayda 4-5 kilo 1 ay içinde verilebilir. Hızlı kilo vermişsin biraz. Bisiklet çevirmeye de devam et . yürüyüş yap.

0|0
    0|0
  • spor salonuna git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kardeşim hemen bir spor salonuna yazıl orada ki hocalar derdine iki ayda çare olacaktır hiç sıkıntıya girme

0|1
    0|0
  • jinekomasti var sende kadın tipi göğüs.2 saatlik bir operasyonla alıyor plastik cerrahlar onu kafaya takacak bişey değil.1 gün içinde taburcu olursun.bazı üniversite hastaneleri ücretsiz yapıyor sanırım jinekomasti operasyonlarını gazi üniveritesinde olması lazım. link

0|1
    0|0
    • gercektenmi yav kac paradr bu bide riski varmi acaba? yani o kadar buyuk degil ama buyuk saylr iste rahatsz oluyorum

• simdi baktm bende en az 1700 tl gbi bi tutar var buda en az gbi gorunuyo acaba gercekten ucretsiz veya cok az ucretle yaplablrmi arastriyorm şu an :(

• jinekomasti.com burayı araştır ücretsiz yaptıranlar da var.ankara atatürk araştırma hastanesi var orda baya yaptıranlar varmış öyle yazıyor nette

• gynocomasty vardır ve malesef sporla geçmez

usta bir plastik cerrahla görüş seni normal bir görüntüye kavuşturur

0|1
    0|0
  • tek çözüm hergün 2 saat yüz beslenmene dikkat et

bi kaç yaz içinde gögüs problemin kalmayacak

0|0
    0|0
  • hic zaman kaybetme bodybuilding basla

0|0
    0|0
  • hacı bendede hafif kındura göğsü var ama spor yaptığımda çok zexi olacağını söylüyorlar

0|0
    0|0
  • günde 1 saat yürüyüş yap hızlı tempo 8 den sonra bisi yeme 22 kilo verdim bu kadar basit

0|0
    0|0
Yükleniyor...