Kapat

Kızlar gerçekten futbola ilgi duyar mı duyar gibi mi yapar?

şahsen ben ilgi duymadığım bişey izlemeyi yada hakkında konuşulurken orda bulunmayı sevmem ;) lakin erkeler biaraya gelince kaçınılmazdır futbol konuşmaak .. katılımcı olmaya çalışan çok kız biliyorum amaa :)) yorum sizin

0|0
23|11

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 22

• arada tartışmak güzel oluyo bildiğim konular üzerinde tabi ki :) ama play offları falan hiç kaçırmadım iyi ki de kaçırmamışım değdi kaçırmadığıma yaşattıkları sevince az bile aslanlarımın:)

0|1
    0|0
  • Futbol da diger spor dalları gibi evrensel bir spordur.

Bu sporu erkege mal etmek ya da bir topluma mal etmek saçmalıktan öte değildir...

Kadınlar sadece erkeklerin cogunun iddia ettigi üzere, dedikodu icin alışveriş icin ya da lak lak icin yaradilmamislardir.

Futbola kadınlar da ilgi duyabilir ve sevebilirler. Gayet doğal!

0|1
    0|0
    • owww sakin :)) tabikidee doğal ama numaradan katılımcı olmaya çalışan bireylerde çook ;) bundan bahsediyorummm

• Sevgililerinin ya da kocişlerinin ilgisini çekmek için yapanlar illa ki var ama sahtelikleri her hallerinden belli. :)

• sohbet ortamlarında erkekler konuşurken katılmıyorum tuhaf oluyor o kadar erkeğin içinde ama seyrederim az buçuk bilgim vardır

0|0
    0|0
  • bazi kizlar geri kalmamak icin izler bazilari bazilariyla muhabbet icin bazilarida babalarina cok duskun olurlar onlar neye merakliysa ona merak sarar asil gercek ilgi cocuklukta baslar..

bi kizin ilgisi olup olmadigini cocuklugundaki futbolculari sorarak anlarsn

0|0
    0|0
  • ben eskiden çok ama çok ilgiliydim..futbolda oynadım okulda kaleci bile olurdum mahalle aralarında yapılan oyunlarda..sonraları bütün Avrupa takımlarını falan bilirdim.sıkı takipçiydim..son ra sonra ilgim dağıldı şimdi uzak olduğum için çok da yorum yapmıyorum..güzel maçları izlerim yine..

1|0
    0|0
  • Ben futbolu sıkı takip eden ve hiçbir Galatasaray maçını da kaçırmayan birisiyim. Sadece Galatasaray'ın maçlarını değil, dünya devlerinin futbolunu da çok sever ve izlerim.

0|0
    0|0
  • Ben fanatik bir galatasaraylıyım.neredeyse bütün maçları,transferleri takip ediyorum.her gün mutlaka spor gazetesi girer eve =)) sence ilgileniyor gibiyim =)))

0|0
    0|0
  • gibi yapiyorum

0|0
    0|0
  • Takım maçları değilde genelde türkiye maçlarına ilgi duyarım

0|0
    0|0
  • ben hiç sevmezdim yıllar önce kardeşimle kumanda kavgası yapmaktan yorulduğumda spor programlarını izleye izleye alıştım bi ara bayağı iyi takipcisiydim şimdi pek takip etmiyorum ama en azından alt yapı oluştu taç faul köşe atışı v.s. :)

0|0
    0|0
  • ofsaytı biliyorum daha ne olsun :D

futbol maçlarını severek izliyorum şu aralar transferler falan takip ediyorum yani ilgi duyar gibi yapmıyorum gerçekten ilgi duyanlardanınm ben ^^

0|0
    0|0
  • biz kızlarda futbola ılgı duyar takıp ederız ve erkek arkadslarımızın yanında samımı olmak bızde sızdenız demk ıcın daha da sohbete katılma özenı gosterırız fakat yanlıs algılanır :(

0|0
    0|0
  • gerçekten ilgi duyduğum zamanlar oldu.her bi kuralını öğrendim :) şimdi ise sadece sevgilim için ilgi duyuyormuş gibi yaparım :D

0|0
    0|0
  • kesinlikle gerçekten ilgilenenleri vardır ama sevgilisi için maske takan kızlarda çok

0|0
    0|0
    • ben o çabaları çok takdir etmişimdir :)) kesinlikle çok şapşal oluyorlarr amaa olsun :)

• Bn izlemeyi severim. Genelde kndimi kaptiriyorum . Zorla guzellik olmz bnce

0|0
    0|3
  • Yapmacık olanı da var , gerçekten ilgileneni de..

0|0
    0|0
  • futbol oynadıkları yer guzel yesil yesil :)

0|0
    0|0
  • futboldan anlarım ama ilgi duymam...

0|0
    0|0
  • İlgi duyanlar tabi var. Mesela benm tek askım futbol, galatasaray..cok yakndan takıp ederm. Ama numarq yapanlar da illa ki vardr :)

0|0
    0|0
  • Gerçekten ilgi duyuyor olabilir. Hatta benim futbolda madalyam var, yani sadece izlemekle kalmam, oynamışlığım da var :D Ama bazı kızlar erkekleri etkilemek için rol de yapabilir ;) Aradaki farkı anlamak da sana kalıyor

0|0
    0|0
  • mesela kuzenim kız 16 yaşlarında yıllardır maç izliyor futbol muhabbeti yapıyor içinden gelerek yapıo herşeyide bilio bazen öyle bişiler anlatıo oratamda sen küfür falan etmiosun dimi bana diesim gelio:) ben hiç hoş bulmuyorum ya sevmiyorum öyle maçları futbolcuları falan bilmem ama ilgilenenlere saygım sonsuz tabide ilgileniomuş gibi yapanlara açıkcası pekte saygım yok:)

0|1
    0|0
  • bir ara çok ilgi duyardım ama hakemlere

buda benim gizliden itirafım olsun :D

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 11

• Tribünden tanıdığım baya bir kız var :) çoğuda kombineli acaba sevgili bulmak için mi geliyorlar ? ama her maç tribündeler :)

0|1
    0|0
  • Maça sarhoş gitmediği maçta küfür etmediği sahaya bozuk para su şişesi atmadığı için terkedilen herifleri biliyorum

0|0
    0|0
  • Hajı ben iddaa oynayan kız bile tanıyorum bana isviçre 2. liginde adı duyulmamış takımın oyuncularını sayıyor :D bkz: kızım rahatsız mısın?

0|0
    0|0
  • Birgün lisede dersler gevşediği zamanlar çıktık maç falan yapıyorduk bir kişi de eksikti kızın biri geldi ben oynayabilir miyim dedi ayagındada boyu uzun göstersin diye dolgu şeklinde bir ayakkabı millet anlam veremedi ne dir ne iş falan kız topu alıp herkesi yere serince bir anda kim varsa aşık oldu kıza :) kimisi ilgili kabiliyetli olunca oluyor bütün gün futbol konuşsan katılırdı falan

0|0
    0|0
  • Gerçekten ilgi duyanlar var tabi. Futbolu bilenle bilmeyen çok belli oluyor zaten :)

0|0
    0|0
  • Gerçek futbol sever kız çok az çoğu erkeklerin arasında muhabbet olsun diye izliyormuş seviyormuş gibi yapıyor...

0|0
    0|0
  • sence link

0|0
    0|0
  • %1 gibi küçük bir azınlık. Bir kız arkadaşımın Beşiktaş kombine bileti vardı:)

0|0
    0|0
  • olabilir evt

0|0
    0|0
  • %5 i gerçekten sever diğerleri rol yapar

0|0
    0|0
  • Kızlar her şeye ilgi duyarlar ama hiçbirini beceremezler

0|0
    0|0
Yükleniyor...