Sms paketinizin olduğunuzu unutuyorsunuz. Hadi biraz düşünün cevap verin

Şimdi hattınıza TL yüklüyorsunuz ve sizin otomatik olarak yenilenen bir sms paketinizin olduğunuzu unutuyorsunuz.Tek bir operatöre 10.000 sms hakkınız var ama sorunumuz şu bir sevgiliniz yok ve sürekli konuştuğunuz bir arkadaşınız da yok .Hadi bakalım şimdi bir düşünün 10.000 sms'niz var telefonunuz da ama sevgiliniz yok bu sms'i nasıl bitirebilirdiniz.

Dipnot: '' Mal gibi kaldım yahu millete saçma sapan mesajlar atmaktan sırf bitsin diye ''

Güncellemeler:
İçime evlat acısı gibi oturdu be hacılar,vışşş aboooo

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• yeni arkadaşlar edinirdim ve onlarla mesajlaşırdım eğer sevgilim veya konuşacak kimsem olmasa idi :) samimi olmadığım arkadaşlarımla 1 aylığına sms hatrına samimi olurdum.rastgele kafamdan numara uydurup arkadaşıma atar gibi ona atardım sonra yanlış girmişim numarayı der arkadaş olurdum . numaramı bilmeyen arkadaşları işletirdim ben şu yum felan diye ummadığı şeyler ile sonra tabi ki ehehe bendim demek kaydı ile :) ev içinde başka odada bulunan bireylere seslenerek ses tellerimi yıpratmak yerine mesaj atardım :) felan filan işte :) ama en önemlisi tekrar tl alırdım dayanamazdım ben içime otururdu :))

0|0
    0|0
    • Ya tanımadğım birine mesaj atsam emin ol bana polis,subay,hakim filan denk gelir ya

• tamam eyvallah saolasın hacı :D

• Sen de sağol

Kızlar Ne Diyor 11

• Bu duyguyu biliyorum :D allah kimseyi bu durumlara düşürmesin :D

0|0
    0|0
  • sevgilisi olan arkadasının yanına git ver telefonu eline bol bol yazıssın :) toplu mesajlar da gönderebilirsin sevdiklerine..ama ne yaparsan yap bitmez yine operatörün kazandı galiba :))

0|0
    0|0
    • Yav sırf smsim bitsin diye sevgilisi olan arkadaşımın yanına mı gideyim :D Zaten tek bir operatöre yollıyabliyorsun,arkadaşlarımın operatörlerinin hepsi de istisnasız benim operatörümden farklı :D

• aynı şey benimde başıma geldi yapacak hiçbirşey yok arkadaşım malum kişiden gelecek olan mesajı beklemekten başka :)

0|0
    0|0
    • Zaten sorun o,mesaj atıcak diye bekliyeceğim bir kimse de yok mal gibi kaldım ya

• Ne diyem hacı,Türkcell 10.000 sms var acil hatun mu lazım konuşmak için diyem tövbe tövbeee :D

• Mantıklı moruk :D

• hergün herkesin ramazanını kutla ne denir başka listendekılere otomatık mesaj at...

0|0
    0|0
  • mesaji kullanmadan musteri hizmetlerini arayip mesaj hakkini iptal ettiririm :)

0|0
    0|0
  • garip :\\

0|0
    0|0
  • Çok mu önemli senin için :) bırak bu ayda Turkcell'e kalsın :)

0|0
    0|0
    • Yav zaten bana Türkcell'in girdiği kadar bir şey yok ya.Hayır kanıma dokunuyor arkadaş işime yaramayan bir şey için liralarımın durduk yere gitmesi,okuz alırdım o paraya :D

• neyse bu ay böyle olsun :) sms paketini iptal ette diğer aya al bari öküzünü :):)

• Alacam mal gibi kaldım ortada kanıma çok dokundu ya

• hahahahahah bana atabilirsin beybi fjkgklfhjlkşgj :D

0|0
    0|0
  • öyle birşey yapmam velevki yaptım.

üzülmem.nolcak ki ya.

sende takma,unut gitsin.

0|0
    0|0
  • Aynı durumdayım. Kimseye mesaj atmıyorum. Yazık oldu. :(

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun kısaca :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 12 tl bukadar önemli mi? Değerli zamanını neden boş mesajlar yazmaya harcıyorsun ki :)

1|0
    0|0
  • öncelikle cihazına phyton kur. -destekli ise- ardından pysmsflooder adlı programı kur.

istediğin numaraya istediğin smsi 10000 kere gönder. böylelikle sms paketinden kurtulmuş olursun.

0|0
    0|0
  • 10.000 sms bitene kadar kendime bir arkadaş bulurdum sonra 10.000 sms bittikten sonra hemen sms kayıt iptal ederdim ve o tanıştığım arkadaşa da "tamam çok teşekkür ederim benimle konuştuğun için smsler bittine göre artık arkadaş kalmamızında bir anlamı yok deyip hem sms paketimi hem de o kişiyle arkadaşlığımı sonlandırmış olurdum...

0|0
    0|0
    • Arkadaşı nereden bulacağız:D

• rica hacım her zaman. konu başlığı yazman yeterli ;))

• o iş kolay yaa face de twitter da numarasını yazan kızlar var. direk sms atarım girerim muhabbete

0|0
    0|0
  • o değilde kardeşim sevgilin için aynı günde hattını değiştirip 10.000 sms yapıp ve yine aynı gün ondan ayrılmak daha doğrusu onun senden ayrılması nasıl bi duygu bilirmisin ne koyar adama

0|0
    0|0
  • Peki amaç nedir burada ? Neden bitirmeye çalışıyoruz ?

0|0
    0|0
    • Boşa gitmesin diye olabilir mi,biraz düşün bakalım bi:)

• Nesi boşa gidecek ? Gitse ne olacak ? Hepsini atsan eline ne geçecek ? Attığın 10.000 sms operatöre zarar mı verecek ? sende biraz bunları düşün o zaman.

• Hadi ataistler bunuda açıklayın ?

• Aynısı banada olmuştu.Kısaca bi tarafımda havai fişek patlaması yarattı.Sağlık olsun.Ne yapalım?

0|0
    0|0
    • Aha aha valla tam beni anlattın,yani resmen patlatıldım

• Patlamayı kabul ve artık üzerine gitme.Malı kurtarcam diye kendin yanıcan :)

• Patladık zaten be:D

• Bu yüzden sms alınca hemen iptal ediyorum,yeniletme olayını kendim kontrol ediyorum :)

0|0
    0|0
    • Unuttuk hacı ya ne bileeeeem

• yobe ciddiyim nasılsa sms bol salla gitsin başka ne yapabilirsinki :D

• Abi bana kesin hakin,polis filan çıkar :D

• Yavuklu yapman lazım acilen

0|0
    0|0
    • La ne diyem Türkcell 10.000 sms var onu bitirmek için gel çıkak mı diyem :D

• İçim acıdı la bi an :D neyse senin t... sağolsun

• Sağolasın senın de sağolsun :D

• Kendime mesaj atarım psikopatca.

0|0
    0|0
    • Hacı o da ağır kaçıyor lan kimsenin mesaj atmayıpta kendime atması

• Ahahaha şarkıyı on numara oturttun yerine. :D Bende şöyle cevap verem o zaman " çekmediğim dertlerrrr çile kalmadıııııı " Nedir lan bizim bu sms pketinden çektimiz yeter artıkın :D

• Valla billa he evlat acısından farkı yok

Yükleniyor...