Kapat

Galatasaraylilar buraya?

Galatasarayin durumu hakkinda ne düsünüyorsunuz? Prandelli takimi
mahfetti diyenler varmi?

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• valla evet takım güzel oynamıyor ve şu bir gerçekki bu adam bu takımın harcı değil yakın zamanda gideceği ümidiyle son sözüm her zamanki gibi GALATASARAY

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 18

• Evet takım çok kötü oynuyor ligde CL de ama son 5 yılın en iyi lig başlangıcını yapmışız buda çok ilginç :) Her neyse memnun değiliz yönetimden başta teknik direktörden! Bence gitmeli yerli bir hoca gelmeli diye düşünüyorum. Bu arada asena55 nick aklıma ilk gelen nedendenmi asena? 55te Samsunmu? :)

0|0
    0|0
  • Prandelli ile yolların ayrılması lazım ama sorun sadece Prandellide değil yeni gelen yönetim resmen berbat daha 1 ay olmadan Ünal başkanı arar oldum

0|0
    0|0
  • hiç iyi top oynamıyoruz ama bu iğrenç futbolla son 5 yılın en iyi sekiz haftasını oynamış GALATASARAY 16 puan toplayarak..

0|0
    0|0
  • Bütün bu olumsuzluklar yönetimin izlediği yanlış politikalar neticesinde meydana geldi. Kim tanırdı Prandelli'yi nerde miyadı dolmuş son sahnelerini yaşayan futbolcu teknik direktör varsa, bu takımın bir parçası haline getirilmeye çalışıldı. Sonuç sıfır başarı.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle mahvetti takımı. Kim gelecek o gitse onu da bilmiyorum. Fatih Terim gitti gideli toparlayamadık. Lucescu'yu istiyorum ben ama imkansız gibi bir şey. Kadro iyi ama teknik direktör beş para etmez. Oyuncular da ciddiyetsiz şuan. Sonumuz iyi görünmüyor.

0|0
    0|0
  • Yok fatih terim yeni bir jenerasyon getirdi reaksiyon bekledi ve aldı olumlu oldu o da onun sansiydi prandelli farklı bir mentalite jenerasyon arıyor o da bir teknik adam İtalya gibi bir milli takımla büyük başarıları var prandelli fatih terim kadar şanslı olmadı ama şöyle bir baklrsa son 4 sezonun en iyi baslangci olmuş bu 16 puan avrupayı pek önemsemiyor çünkü realist bir adam bu kadroyla avrupada is yapamcagni biliyor kişileri elestrp bahane aramayalm

0|0
    0|0
  • Lucescu gelirse bir şeyler rayına girer. Oh çekeriz. Onun dışında yeni yönetimle neler değişecek göreceğiz. İlk galibiyet geldi bakalım neler olacak.

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yok hala ikinci durumdayız ve ilk devreden sonra kesin şampiyonuz

0|0
    0|0
    • Kardeşim " Hayallerle yasayani gerçekler sekermis 😉😉 "

Bir galatasaraylı

• @ezici1608 hayal değil bunlar görürsün kardeşim.

• ahahhahah ezık gs

En büyük BEŞİKTAŞ :)

0|1
    0|0
  • En Kısa zamanda gitmesini ümit ediyoruz

0|0
    0|0
  • boş ver zaten sizden cacık olmaz :D

http://www.youtube.com/watch?v=Q_wWkc3O4ug

0|0
    0|0
  • Onu bilmemde artik fenerlilere iyi gicik olmaya başladim :/^/

0|0
    0|0
  • Mahvetti...
    Kalp kırılsada sever
    Sonsuz sevdamiz ♡♡♡

0|0
    0|0
  • Mermere oturup klozette şifonu çekmeyi unuttular ;(

0|0
    0|0
  • sadece o değil ki... İtalyanlar mahfetti... hele Selçuk İnan tam çakal

0|0
    0|0
  • keşke gitse de galatasaray nefes alsa
    birde üstüne FATİH TERİM gelse ballı ekmek gibi bir şey olur takımı adam eder sonra 4. yıldızı da takarız

0|0
    0|0
  • Gs den cacık olmaz

0|0
    0|0
  • prandelli gitmeli ama gitmese bile ben hala GALATASARAYLİYİM
    =) =)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Fatih Terim geri gelsinnn

0|0
    0|0
  • 0 cevap. 1 soru.
    Bunu sormak icin mi uye oldun? Bu 1
    Mahfetti degil mahvetti bu 2
    Galatasaray kotu gorulen haliyle bile bu sekildeyse diger formdakiler iyi yonetilenlerde hata var demektir sevgili asena55
    Hadi eyv.

0|1
    0|0
Yükleniyor...