Bu ugg botlarını niye çoğunluk sevmiyo ya neden beğenmiyorsunuz?

link bu bendeki ugg modeli sizce bunu giymeye devam ediyim mi kışları yoksa link , link , link bunlardan hangisi daha iyi? boyum 173 belirtiyim

0|0
20|7

En İyi Kız Görüşü

• Kahverengileri çok iğrenç ama seninki fena değilmiş :)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ugg güzel aslında ama sarı botta fena değilmiş.

1|0
    0|0
    • yaa evet ben çok seviyorum rahatlığından dolayı ama erkek arkadaşlar itici diyp duruyo :D

• Bihterin çizmesi kesinlikle 1.73 boyundasın bacak boyun uzundur oldukça sana en yakışacak olan o çizmedir hem klasik hem spor çok amaçlı kullanılır ve oldukça etkileyici kılar seni!

0|0
    0|0
  • link1 : güzldr

link2: kötü

link3: kış için ideal

link4: Kızlar bu ayakkabının nesini sevio anlamıorum nefret ediyorum o ayakkabıdan yakışmıo ama herkes neden giyiyo nesini seviolar o ayakkabının :(

0|0
    0|0
  • ugg botları ben türk savaşçısı tarkan'ın botlarına benzetiyorum.

0|0
    0|0
    • ahahaha :D :D yaa ama tamam haklı olabilirsiniz de bu bendeki ilk link o tarz değil ama

• evet haklısınız ilk link büyük annemin ördüğü çoraplara benziyor :D

• o da güzel .d

• senin giydiğin iyi değil de bihterin çizmesi güzel bence öyle giyin derim

0|0
    0|0
  • Genel görüntü saksıya oturtulmuş feslegen gibi duruyorda ondan.

0|0
    0|0
    • ahahaaha :D ya ama ben giydğim de öyle durmuyo bu yünlü olduğu için oturuyo bacaklara diğerleri gibi değil ama peki bunu beğenmedysen diğerlerinden hangisi?

• mukluk bot tercih edebilirsin

• ayyy yok onlar çok iğrenç :D köpek var sanmıştım bi kere bi baktm kızın ayağıymış

• Artık bende sevmiyorum link koymasaydın sevme ihtimali olan biriler olucaktı

0|0
    0|0
    • o kadar mı kötü ya .s.s bu diğerlerine oranla daha çok hoşuma gidiyodu aslında peki bunu beğenmediysen diğerlerinden hangisi iyi

Kızlar Ne Diyor 19

• hayvan patisine benzio çünkü

0|1
    0|0
    • :D :D ya bazılarının kalıbı geniş olunca ve zayıf bacaklı kızlar giyince öyle oluyo haklısın ama bu bendeki yünlü olduğun için bacak şeklini alıyo

• o zaman benim bot kurtardı :D

• ugg digerlerinden daha iyi. riding boots alabilirsin kendine at binenlerin kullandıgı botlar. link bu tarz şeyler. düz,diz altı çizme. hoş duruyolar bence.

0|0
    0|0
  • Linklerine bakmadım ama ben hayatımda ugg kadar şekilsiz absürt bir sözde ayakkabı gormedım ,birde hiç ummadıgm arkadaşlarımin alması ayrı şok ediyor, sonra bi bakıyorum erkeklerin ayagndada ugg, bu adsız bir duygu.

0|0
    0|0
  • link bu tarz botlari seviyorum... Özelikle dar kot pantolon altinda cok hos duriyor...Avrupada heryeri moda dir.

0|0
    0|0
  • Ugglar ayı patisi gibi çok çirkin

0|0
    0|0
  • ikinci gönderdiğin link en iyisi. İlk link tam bir facia

0|0
    0|0
  • ugg botları bence cok kaba duruyor ve bız kızlar kıbar oldugmz ıcın bıze fazla kacıyor bır kız olarak bende ugg gıyenlerden hoslanmıyorm . kaba duruyor sankı bole afedersın dagdan ınmıs havası verıyor :)

0|0
    0|0
  • bi ara cogunluğun ayagındaydı demek ki beğeniyolar senin ki güzelmiş

0|0
    0|0
  • uzun bacaklara yakışıyor ama gösterdiğin modeli sevmiyorum

tr'de modası bi zamanki kadar kalmadı ama abd'de terlik gibidir, çok gider

aynı boydaymışız ben de arada giyerim

0|0
    0|0
  • 3. linkin gri renk botunu kullanmıstm cokta severim cok kullanılıslı :)

0|0
    0|0
  • Ugg sevmem ama seninki hoş duruyor

0|0
    0|0
  • illa bunlarin arasindan tercih yapacaksak ikinci bacim

0|0
    0|0
  • hunter alabilirsin

0|0
    0|0
  • siyah rugan cizme.

0|0
    0|0
  • 2. linkteki çizme en güzeli. Ugg ayı pençesi gibi gözüküyor da o yüzden.

0|0
    0|0
    • :D :D :D ahaaha .d en sevdiğim çizme türünü seçtin yalnız:) spor ve klasik karışımı gibi çok hoş.Bendeki ugg da mı ayı pençesi gibi duruyo ya :D

• Aynen:D 3. link de güzelmiş bu arada. yok o sendeki çok ayı pençesi değil:)

• sağol yaa :))

• Ayının ayağı bile daha kibar duruyor bu botların yanında çünkü. :(

Hepsi birbirinden kötü. :(

0|0
    0|0
    • linktekilerden hiçbiri mi güzel değil ya aslında hepsi ayrı tarz botlar.s

• Sarı olan botun farklı bir rengi giyilebilir. Beren Saat'in giydiği çizmeler sıktı bence artık.

• Ben 2. linktekileri tercih ediyorum.

ugg gerçekten iğrenç.

0|0
    0|0
  • 3. link

0|0
    0|0
  • link hiçbiri bunu al

0|0
    0|0
Yükleniyor...