Ne kadar soğukkanlısınız?

şehrin stresini üzerinizden atmak için ıp ıssız bir ormana gittiniz, eşinizle sevgilinizle veyahut arkadaşınızla, herşey çok güzel, muhteşem ağaç kokusu ve doğa sizi mest ediyor,

ama birden karşınıza bir veya bir kaç kötü niyetli insan çıkıyor, ve niyetleri gerçekten çok kötü, hemen torpido gözünden baretta veya 7.65 tabancanızı çıkarıyorsunuz ve sizi rahat bırakmalarını veya bırakmasını söylüyorsunuz

ama nafile laftan sözden anlayacak bir tip -tipler değil onları- onu oracıkta vururmusunuz, ayaktan vursanız o şekilde hastaneye gidecek durumda değiller, ıssız orman çünkü veya ne yaparsınız

0|0
16|4

En İyi Kız Görüşü

• iki kasının ortasından vururum bana acımayana ben hiç acımam.

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 15

• başlangıçta soru güzel başladıda,ıppp ıssız ormanda torpidodan 7.65 deyince büyü bozuldu,ormanda arabaylamı dolaşıyoruz hadi dolaştık, hayal bu ya, lem hastane ne iş:D :(((oynamıyorum ben :(((((

0|0
    0|0
    • ormana arabayla gittiniz, ve onları vurdunuz diyelim, orda bırakırsanız ölecek, onları etkisiz hale getirdikten sonra hastaneye götürmüsünüz demek istedim

• bana dokunceğine gebersin oralarda nabım olan yine benim hayatma olcek oralarda hapis yicem bu yasımda:d

1|0
    0|0
  • yaralardım öldürmekte ne ya bide şimdi bu burdan neden çıktı ya durduk yere niye çıkıolar onlar ordan:)

0|0
    0|0
  • vururum tabiki , kendimi müdafaa etme hakkım var

0|1
    0|0
  • sizz neee saçmalıyorsunuz beeee bacılarrrr vururum mururum osurukla sinekmi avlıyorsunuz kolaymı insan öldürmek ozaman hayvanlardan ne farkımız olur demekki fırsat kolluyorsunuz silah varsa elinizde size yaklaşamaz binin arabanıza sürün gidin ordan bukadar basit benim yapacağım şeyde budur

0|0
    1|0
    • elinizde silah olduğunu gördüğü halde sizi tehdit ediyorsa

• benim senaryom bu hanım hanım kızdırma beni

• çok saçmaaa elim boşken arabaya biniyom silah alıyom doluyken tekrar binemiyorum öylemi biner giderim ordan onu bunu vrurum muş kuş mu vuruyorsunuz kı ona bile yürek dayanmaz

• bana saldıramayacağı türde yaralarım öldürmem ecelleri ben olmam

0|0
    0|0
  • Tam kalbinden vur .

1|0
    0|0
  • oldurmem ama yaralarım sonrada basar gıderız her kım varsa yanımda...sonrada acılı ararım yerı tarıf ederım yararlıları alırlar

1|0
    0|0
  • Kalpten giderim zaten direk :/ Panik var bende ya

0|0
    0|0
  • Bizi öldürmeden, ben önce davranir, gözümü kirpmadan tetigi cekerdim.

1|0
    0|0
  • torpido gözü olduğuna göre araba da var :)) arabama atlarımm :))

0|0
    0|0
    • ama kaçacak poziyonda değilsin en azından tabancan olduğu için biraz rahat hissediyorsun

• bnce niyetlerini öğrenmek lazım kötü biri olarak görünüyorlar diye kaçacak delik aramam. dış görünüşe kanmayalım derim :))

• ne biçim fantezilerin var be abi. Kaçardım ben ordan başka yol yok.

1|0
    0|0
  • tabiki öldürürüm en azından yaralamadan gitmem oradan. doğru düzgün davransalarmış

0|0
    0|0
  • etrafımızda arabalarıyla çember de çizsinler yeşilçamdaki gibi yeah !<3

0|0
    0|0
  • biber gazı falan bir şey?

soğuk kanlı değilim.arkadaşım ölümden döndü ben de kafayı yedim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hemen KS ye girer bu konuda soru açarım, en iyisini siz sevgili üyeler bilirsiniz?

0|1
    0|0
  • Vay be herkes kurşuna dizmiş ne Polat Alemdarlar var aramızda demek ki.:))

Şöyle söyleyeyim koşullar ne şekilde tezahür etti tam bilemiyorum ama bunu bu şekilde söyleyenlerin "tavuk" bile kesebileceğine inanmıyorum..

Öyle bir durumda mümkünse "olay vuku bulmadan" bunu sezmek ve yanınızdaki insanların da

kendinizin de güvenliği için mekan değiştirmek daha hayırlı kanımca..

0|0
    0|0
  • ikna etmek için elimden geleni yaparım .

Eğer hala niyetleri kötüyse öldürür gömerimm ..

0|0
    0|0
  • Tüm şarjörü üstlerine boşalttıktan sonra cesetlerini parça pinçik eder gömerim. :/

1|0
    0|0
Yükleniyor...