Selcuk İnan 'ı neden tribunler isliklamiyor !?

2 senedir rezalet top oynuyor yaptigi tek sey yana geriye pas yalandan kosu mesafesi yapiyor birkere top kaptigini gormedim takimin el freni gibi gecen sene fener macinda formayi firlatarak kaptanligini bitirmesine ragmen takimda kaptan yaptilar. Yedek kaldigi maclarda teknikdirektor aleyhinde demecler verip menajeriyle korkutmak istiyor. İsin garibi 2 senedir rezalet top oynamasina ragmen basinda kimse elestirmiyor medyayi satinmi aldi anlamadim bu ulkede drogba alex hakan sukur bile elestirirdi ama bu adamin nedense dokunulmazligi var anlamiyorum. Basaksehir macinda 3 golu bu adamin yuzunden yedik son kasimpasa macinda yaptigi sacma geri pas sonra semihe bagirdi taraftarin onune atmayi basladi. Takim icinde gruplasma yaptigi senijderin kiskandigini ipini cekmeye calistigini herkes biliyor. 2 senedir cok iyi oynamis gibi sozlesmesinede zam yapildi 5 sene boyunca hakketmedigi halde 10 trilyon kazanacak yilda. İlk geldigi sene 3 5 frikik atti diye taraftarin bu kadar kredi vermesini anlamiyorum bu kadar rezil bir adama. Taraftar sizce neden isliklamiyor yuhalamiyor bu adami? takimi sabote ettigi gercegini gormeyende kordur bence. ! bence bu adam aglayarak takimdan kacana kadar ayagina top geldigi her saniye isliklanmali hakketmedigi parayi kazanmamali bu takimda !

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu Selçukla Burak Tayfası bazı yöneticileri kafaya almışlar bu ikili Drogba ve Sneijderi takımda istemiyordu Drogbayı yediler şimdi Sneijder i yemeye çalışıyorlar artık bunlara taviz verilmemeli Selçukun kendine hayrı yok takıma nasıl kaptanlık yapacak bu takımda kaptanlığî hakeden oyuncu Sneijderdir ondan sonrada Melo dur

1|0
    0|0
    • renktaş yönetim ambargoyu koydu selçuğa merak etme selçuk ödenmeyen parasını istemiş yönetim adam gibi oyna da verelim demiş selçuk inana

• Selcugun galatasaray tarihine vurulmus kara lekedir 5 firikik atti hala onun ekmegini yiyiyor rezil adam !

Kızlar Ne Diyor 4

• Selçuklar torpilli oluyor demekki :)

0|0
    0|0
  • selçuğun valizi verilip acilen gönderilmeli

0|1
    0|0
    • Benim yeni yönetimden hiç umudum yok renktaş Abdurrahim Albayrak Burak ve Selçuka torpil yapıyor

• bir galibiyet aldılar hemen bağırlarına bastılar iyi gün taraftarı galatasaraylılar

0|0
    0|0
  • Gel arenaya sen islikla?

0|0
    0|0
    • Geliyorum zatende ben isliklasam nolucak sadece :) o adami 11 de gordugum zaman sinirden titriyorum valla snijderin kuyusunuda kazmaya calisiyor. Yemin ederim
      Disarda biryerde gorsem ana baci kufur edicem dovucem karaktersizi yemin ederim..

Erkekler Ne Diyor 3

• İslikladilar bu sene

0|0
    0|0
  • Aslında protesto ediyolar ama her maçta olmaz tabiki bu ara yine biraz kıpırdanmalar var ama önceki gibi tabiki değil.

0|0
    0|0
    • Bence
      Aglayarak gidene kadar protesto edilmeli 5 senelik
      Sozlesmesi var baska turlu yakamizdan dusmez.

• fenerbahceliyim söylediklerine tam olarak katılmıyorum doğrusu.. takımda o kadar rezil futbol oynayan futbolcu varken neden en fazla selçuk inana yükleniyorsunuz?

0|0
    0|1
Yükleniyor...