Günde 10 dakika koşu bandı, 10 dakika bisiklet ve mekik çalışsam ne kadar zamanda kilo veririm?

Çok vaktim olmadığından spora vakit ayıramıyorum artık. Bende kosu bandı aldım yaninda da bisiklet ve mekik aleti geldi. Yarim saat bazı günler bir saat bu şekilde çalissam işe yarar mı? 8 kilo fazlam var...

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ablam kilo vermenin yüzde 60 i beslenme yuzde 30 u spor yuzde 10 u da duzenli yasam moral vs dir. Bence boyle degilde oncelikle gunluk kalori ihtiyacin ne kadarmis internetten onu hesapla. Atiyorim ihtiyacın 2000 kalori. Gunluk yediklerini kalorileriyle birlikte yaz. Hep 2000 bin altında tutmaya bak. Sporunuda 30 dk kosu 20 dk bisiklet yap en kisa zamanda sonucunu alirsin. Ben bu sekilde bir ayda 5 kilo verdim.

0|0
    0|0
    • Uww süper. Yediklerime hep dikkat ediyorum ama masa başı çalismaya basladigimdan beri aldi basini gitti kilolar. 20-30 dakikaya zorliycam bakalim insallah senin gibi veririm

• Moral boyle verilir :)) cok tesekkurler

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 4

• boy ve kilo kaç?

0|0
    0|0
    • Boy 170 kilo 62 şuan. Daha önce hep 55tim

• 10 dk mı haha 10 dakka yapıp hiç yorulma bile. en az 45 dakka kardiyo olmalı.

0|0
    0|0
    • Hepsine 45 dakika ayiracak vaktim olsa spor salonuna yazilirdim bu aletlere o kadar para vermektense. Aksam 10 da eve geliyorum 12 de yatiyorum ne yapabilirim?

• sabah erken kalk bir saat dışarı çık yürü gel. bide tabi iyi bir diyet.2 ayda verirsin 8 kiloyu.

• 30 dk yapsan daha etkili olur

0|0
    0|0
    • Hepsini 10-20 dk arası yapabilirim. Haftasonları daha fazla iş olmadiği icin. Kilo verebilir miyim peki?

• 10 dakikada :)

0|0
    0|0
    • Az 10 dakika biliyorum ama en az yapabilicegin zaman o. Yorgun olmadigimda 20-40 arasi yaparim

• çalışmaya devam et ama yediğin yemek miktarınıda azalt. Ne yediğin önemli değil sadece miktarını düşür yeter ;)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...