Mesaj polemiği siz olsanız ne yaparsınız

diyelim ki birisine mesaj attınız cevap gelmedi,bi daha attınız cevap gelmedi naparsınız.O kişi kalbini kırdığınız biri ise kalbini almak istiyosunuz ama mesajınıza cevap atmıyo.bu arada mesajı telefondan değil bi siteden atıyosanız...Sizce kırıldığı için mi atmıyodur.Özür de dilediğinizi farz edin

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• mesaj atmam ararım açmıyorsa silerim

0|0
    0|0
    • Cani. Direk sildin adamı. :D

• tamam devamını başka görüşlerle doldurcam çok güzel bi fikir çok teşekkür ederim

• reca ederim hayırlısı inşallah :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Kırılan kalbi onarmak mesajla olmaz. Direkt aramak lazım. Aramayla da olmuyorsa konunun özünü içeren bir mail atarsınız, özür dilersiniz. Kişi okuyunca dönmek isterse döner. Başka da yapılacak bir şey yok bence.

0|0
    0|0
    • bi ara geri döndü özür dileyince ses soluk yok.arama şansın yok

• 1 hafta

• hmm 1-2 hafta içinde gelmesi lazım bir tepki. Hiç gelmiyorsa sende işin peşini bırak bence. Daha yapabileceğin bir şey yok...

• helal olsun iletişimi asgari düzeyde giderle karşılıyorsun:D e tabi siteden bir değil de arka arkada bedava diye 20 tane mesaj atarsan feriştahı gelse adamı geri getiremez

0|0
    0|0
  • hem kırıyorsun istemeden de olsa hemde bir siteden mesaj atıyorsun oldumu şimdi bu...

0|0
    0|0
  • mesajını henüz okumamış olma ihtimalini değerlendirdin mi?

0|0
    0|0
    • bi internet sitesi çocuğun elinde telefon var evinde internet okumaması imkansız gibi birşey.Nerdeyse 1 haftadır okumuyo mu :/ ?

• çok sevdiğin birisi ama ...Gurur takamıyorum artık :( ben onun kalbini fena kırdım

• valla ben bu kadar kimseyi sevmediğim için bilemem...

Kızlar Ne Diyor 5

• Cevap alamıyorsan ısrar etmiyceksin sanki umursamıyormuşsun gibi davranacaksın . Sakin olacaksın bekleyeceksin . Kalbini mi kırmak istiyorsun en can alıcı noktasından vuracaksın . Öyle normall konuşma tarzı olmayacak .Attığın mesaja cevap alamadın mı susacaksın . Aradan bir kaç gün geçecek ne yapıyorsun demsini bileceksin . Malum herşey birden olmuyor.

0|0
    0|0
  • onu kendi haline bırakmalısın.boğarsan daha da uzaklaştırırsın kendinden.mesajını atmışsın söyleyeceğini söylemişsin.şuan beklemekten başka bir şey yapmamalısın.ters tepebilir.seviyorsa zeten dönecektir.sabırlı olmalısın.

0|0
    0|0
    • sevip sevmediğini bilmiyorum bakıyo sadece.devamlı arkadaşım diyo ama öyle tanımışığım yok okuldandı

• üst üste mesaj attığını söylemiştin.bence başka mesaj atmamalısın ama yine de sen bilirsin.

• iyide geçti aradan yanlış anlaşıldım

• Eğer değerli biriyse numarası bende olur zaten. Ararım. Açmıyorsa açmıyordur yapacak bişey yok

0|1
    0|0
    • adam değil kadın :))) ödemeli ararsan açmam dulce ;)

• dzıııt ... dzıııt. kız babası olmak zor vesselam :D:D:D:D

• estafirullah. dzııt system closed :)))

• ne kafayı yicem başkası için.

yok ben gidip yüz yüze konuşurum

0|0
    0|0
  • He ondan.

0|0
    0|0
    • ?

• Zamana bırak binlerce inatçı keçi küstü bana zamana bıraktım şuan kankayız ((((((((((:

• bizdede öyle oldu işte .hem bakıyo hem arkadaşım hesabı dışarda konuşmuyoduk

Yükleniyor...