Baştan aşağıya süzerek bakışlar falan? Bunların niyeti nedir yahu biri bana söylesin?

dün bize misafir geldi, arkadaşlar bazı imalarda bulundular sanki, her seferinde bize geldiklerinde yada biz onlara gittiğimizde çocuğun annnesi yada babası, her lafa oğullarını katıyorlar yada illaki oğulunun adını söylüyorlar, dün'de durduk yere adam bir konu açtı, işte adamın biri oğuluna kız istemeye gitmiş o ailede vermemiş kızını o isteyen aileye sonra bu çocuğun babasıda bize anlatarak diyor ki kızını ne yapacakmış adam turşunumu kuracakmış falan dedi bana bakarak, hem birisini anlatıyor durduk yere hemde bana bakarak birşey ima etti birde büyük nişanlı olan abiside vardı çocuğun ben ne yaparsam bakıyo oturusuma kalkışıma vs... mi bakıyor artık bilemedim.ya anlamadım gitti her seferinde böyle imalı imalı konuşmalar, baştan aşağıya süzerek bakışlar falan?

0|0
17|22

En İyi Erkek Görüşü

• Yakinda gelirler istemeye :) ,
    peki sen ne düsünüyorsun o cocuk hakkinda ?

1|0
    0|0
    • kiz evi naz evi ayy bilmem ki:))

• Sagol gercekten :)) heyt be ...

Allah, herseyi gönlüne göre versin ve hayirli olur ins :) ne diyeyim baska =))

• amin amin:))

Erkekler Ne Diyor 21

• Gözlemlenmektesin.

1|0
    0|0
    • ne için gozlemliyorlar ogulu için?

• Mmmm anladim. Seni dayigillerini ogullarinin kayinbiraderinin bacanaginin kuzenine isteyecekler :P su an yanimda 5 yasinda yegenim var ona anlattim o bile anladi. Olayi yasayan insan sen nasil anlamadin sasirdim.

0|0
    0|0
    • ahhahahahha ya anladim'da belki ben kuruntu yapiyorumdur?

• sevdigim varsa yarsiz mi koyacaklar?

• Ayiracaklar sizi :'(

• görünüşe qöre aile seni beqenmiş qibi ama unutmakı bu yazdıkların doqrultusunda bunun dısında bişeyde olabılır belkı hıc aklına qelmeyen seyler.. newse eqer rahatsız olduysan sana bakmalarından ve imalı konusmalarından onlar qeldıqınde somurtkan itici olmaya calıs yanlarında durma pek baska odaya qıt.. muhabbet acılırsada sende ımalı konus benım basıma qelse ben evlenmem daha okucam falan fılan biseyler de işte :)

0|0
    0|0
    • bunun disinda baska birseyde olabilir dedin imali falan ne olabilir ki?

• bilemiyorum işte olayı birebir qörmedıqım için anlattıklarından yola cıkarak yazdım dıqerlerınıde zaten :)

• güzele bakmak sevaptır :D

1|2
    1|0
  • anlamışsın aslında :D

0|0
    0|0
  • büyük abisi ev gezmesine mi gidiyor:s

0|0
    0|0
    • valla abiside geldi, bende bilmiyorum peki ya abisi neden oyle yapti?

• himm gozlerine girdim mi yani?

• Gizli Kullanıcı bacı: yakında ziyaretlerinin sebebini açıklarlar. :D link

0|0
    0|0
  • seni milli güreş takımına alcaklar ondan böyle didik didik ediyorlar korkulcak bişey yok...

0|0
    1|0
    • HA HA HA çok kimikti

• ya arkadaşım resmen dalga gecmissin demekki aile gozune kestırmıs alıcı gozuyle bakıyorlar işte...cocuklarını yuceltıyorlar babanın gozunde..

• oğlanı beğendiysen iyi davran, ha beğenmediysen gıcık ve şımarık ol :)

0|0
    1|0
  • gelin olmuş gidiyorsun.. :/

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun :D hayat devam ediyor

1|0
    1|0
  • Düğününe davetiye beklerim . Erkeği beğendiysen tabi :D

0|0
    0|0
  • sen everecekler :D

0|0
    1|0
  • bir gun bakmissin ki allahim emriylen istemeye gelmisler...

0|0
    0|0
  • gayet iyi anladın,

0|0
    0|0
  • Bu Aykut kocamanın Dirk Kuytu izlemek için liverpool maçına gitmesi gibi bişi...

0|0
    0|0
    • yani?

• Seni izliyorlar. Gözleri üzerinde . Yakında çiçek çukulatayla kapına dayanırlar demedi deme.

• Yarın İstemeğe Gelcekler Seni

0|0
    1|0
  • haydi hayırlı olsun verdik gitti :D

0|0
    1|0
  • seni oğluna düşünüyor adam

0|0
    1|0
  • bide hamama çağırırlarsa tamam

0|0
    1|0
  • seni gözden geçiriyor olabilirler.

0|0
    1|0
    • gozden derken neden ogullari için mi?

• anlattıklarına bakılırsa öyle görünüyor.sen ne düşünüyorsun?oğlundan hoşlanıyor musun,ya da beğeniyor musun

Kızlar Ne Diyor 17

• aslında konu açık seni beğenmişler konusunu açtıkları çocuklarına düşünüyorlar bir teyzede bana aynısı yapıo bende hm tmam anladım tamam öledr tamam sinir bozucu oluo anlıyorum seni

0|0
    0|0
    • ya bak simdi oncelikle soyle oldu, bir adam baska bir adamin kizini istemis, adam'da vermemis kizini, bize gelen adam bize anlatiyor bu konuyu, sonra birden dediki bende soyle dedim dedi adama ne yapicaksin kizini tursunumu kuracaksin demis o adama, ama bu kelimeyi bana bakarak ded , birsey ima etmek istedi tam olarak ben onu soruyorum

• :Dnekdr bir süredir bu durum böle yani baya uzun mu uzunsa eğer bence vardır ama eğer yeni birkç kez olduysa olmayabilr

• ya sana arkadaslik yolladim orda anlatayim sana herseyi :))

• bunları fazlasıyla yaşamış biri olarak. üstüne birde adım evde kalmısa çıktı istemiyorum o gerizekalı oğullarını diye saftirik komsularımın.

0|0
    1|0
    • anlamadim nasil yani basina mi geldi boyle birsey?

• en iyisi yoksa komsu katili çıkarız:)) allah hepimizin gönlündekini versin sabırda versin bu tür saçmalıklara maruz kalanlara

• aynen:)

• Kısım başını bağlamaya çalışıyorlar,uyan,uyan.

0|0
    0|0
  • sanırım tanıorum:)

0|0
    0|0
  • yaşın daha küçük evlenme oku

0|0
    0|0
  • köprüden geçtti gelin

0|0
    0|0
  • seni begenmslerrr kızımmmm kafalarında sen onlarnsn artık.oglanı begenmedınmı kız?

0|0
    0|0
    • birsey sorucam nerden anladin?

• ogullarını farketmenı istiyorlar.bizim oglumuz var neden görmuyorsun gözünün önünde neden ona hic pas vermıyorsun.baskasımı var hayatında.rolleridir bunlar

• yorum için tsk ederim:))

• temizliğe başlaaa :D :D kız istemeye geliyolar yarınn

0|0
    1|0
  • Seni istiyorlar :D

0|0
    0|0
  • takıpdesın senı gozlerıne kestırmısler yakında ıstemeye gelıcekler hadı hayrılısı olsun:)

0|0
    0|0
  • yarın çiçek çikolata gelirlerse şaşırma...

0|0
    0|0
  • sen hala bu soruna cevap bulamadın mı?

0|0
    0|0
    • nayir?

• o gün herkes hemfikirdi ama kabul etmemekte ısrarcısın

• ya bana demedi , konu birisinden açildi bana bakarak dedi alsin kizlarinin tursusunu kursunlar ama degil mi dedi bana bakarak:)

• kahve yapmayı öğren :) hadi hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • seni alacaklar çeyiz hazırlığına başla :)

0|0
    0|0
    • gerçekten mi yaa?

• öyle gözüküyor madem ailece geliyorlar söz konusu oğullarına geliyor seni inceliyorlar demek ki beğenmişler seni uygun görmüşler daha detaylı bakıyorlar.

• ya oylesine misafirlige gelmislerdi ama ogulu yoktu sadece buyuk ogulu vardi, ne bilim boyle imali imali laf atmalar falan olunca sizede sormak istedim, :)

• bi kızımızı da kaybediyoruz :(

0|0
    1|0
  • seni oğlunamı yakıstırdılar acaba

0|0
    1|0
  • eh seni oğullarına ayarlamaya çalışıyorlar anlamayacak bişey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...