Sevdiğini yakınını kaybeden var mı?

Gazetelerde berk odabaşın ölüm haberini gördümde. trabzonda bi genç. tanımıyorum ama çok üzüldüm. 1 hafta eve gelmemiş polisler herkes aramış bulmslar ama çocuk kapkara olms simsiyah. 3 gün güneş altında kalms oluşu. bide tatlı çocuk. mavi gözlü flan. hayat böyle işte.hepimiz birgn öleceğz of kötü oldm :(

0|0
65

En İyi Kız Görüşü

• dün kıyafet almak için bi arkadaşımla dışarı çıktım yakınlarda bi hastanenin acilinin önünden geçiyorduk feryatları duyunca merak edip bakmaya karar verdik 13 yaşında bir çocuğa araba çarpmış kafası dağılmış durumu ciddiymiş annesi feryatlar ediyodu bi anda fırayıp oğlum gidiyo diye içeri girmeye çalıştı nasıl içim acıdı anlatamam hüngür hüngür ağladım biz kıyafet derdindeyken kadın oğlunun oğlu da canının derdindeydi.. hayat işte.. Allah berke de rahmet eylesin.

1|0
    0|0
    • O yuzden sevdıklerımızı kırmayalım uzmeyelm.bırgun pısman oluruz.gerı gel snı kırmıcam uzmıcem derız ama ölen gerı gelmez :(

• evet arada kırdığım insanın öldüğünü düşünüp pişman olurum ama etkisi uzun sürmüyo malesef

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Berk Odabaş'ın yüksek dozda uyuşturucu aldığından dolayı öldüğünü belirteyim..Gelelim soruya..Bende en yakın arkadaşlarımdan birisini kaybetmiştim bu yıl..Bizim mahallemizde oturuyordu.Dışarıda fenalaşmış ya da kalp krizi geçirmiş sanırım daha 17 yaşında hayatını kaybetmişti, gencecik gerçekten iyi niyetli bir kızdı, tek sen değilsin..Hepimiz senin dediğin gibi bir gün öleceğiz, ama mesele ölümü beklemek değil mesele ölmeden yaşayıp, yaşarken bu hayatta birşeyler elde edebilmek..Herkes hemen hemen mutlaka bir sevdiğini, yakınını kaybetmiştir.Kolay bir acı değil, Allah sabır versin tüm yakınını, seevdiğini kaybeden insanlara.

1|0
    0|0
  • geçen hafta gözümün önünde öldü iş arkadaşım.can çekişerek kanlar için de ve ben hiç bir şey yapamadım

1|0
    0|0
  • Eğer Müslümansan ölümü hatırlamak iyidir. İmanı kuvvetlendirir.

2|0
    0|0
    • Elhamdurıllah muslumanım :)

• allah rahmet eylesın

1|0
    0|0
  • ALLAH ramhet eylesin, takdir-i ilahi...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet bu yıl kaybettim..

19 yasında gencecık bır arkadasımdı onu son kez gördüğümde gulumsemesi gozlerımın onunde halen..

Lanet olsun.

1|0
    0|0
  • Yaşanacak Günler ; Sorulacak hesaplarımız vaaaaaaaaaar ;)

1|0
    0|0
  • sevdiğim çocuk öldü 3 yıl önce

0|0
    0|0
    • nasıl dayandın acısına. ben dayanamazdım :(

• Anladım mekanı cennet olsn :/

• Yapılcak bişey yok, bizim 2 saniye sonra ölmeyeceğimiz ne malum. Yaşamaya devam

1|0
    0|0
  • depremde arkadaşımı kaybettim .

0|0
    0|0
Yükleniyor...