Çirkin birinden teklif aldığınız andaki duygularınız neler ?

Arkadaşlar Çirkin birinden teklif aldığınız andaki duygularınız neler ? Mesela kız/erkek çok çirkin ve size sırılsıklam aşık olmuş bir türlü peşinizi bırakmıyor karşılıkta vermiyorsunuz ama size aşık olmuş ne yaparsınız ?

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Şimdi bana içi güzeldirt edebıyatı yapcaksınız ama ben çok çirkin birinden teklıf alınca çok sınır oluyorum.

1|1
    0|0
  • aynısı basıma geldi... cirkindi evet. ama ondan nefret etme sebebim, özür dileyerek söylüyorum

;abaza olusuydu.

sözlendim dedim ve vazgecti. hayatında biri varmıs gibi daran

0|0
    0|0
  • allah düşmanıma vermesin.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorsam onu kırmıcak birsekilde söylerim :) kii bunu hiç beceremem .s

0|0
    0|0
  • Bişey yapmam

0|1
    0|0
  • kızlar yakısıklı buldukları erkekleri sevmez. sevdikleri erkekleri yakısıklı bulurlar

0|0
    0|1
  • sevmiyorsam sevmiyorum. yakışıklı olup olmadığı farketmez

0|0
    0|0
  • İnsanları kategorize etmem.

0|0
    0|0
  • kibarca reddetmenin yollarını ararım

0|0
    0|0
  • kesinlikle birine teklif etmemeliyim diye karar aldırtır bu olay.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• nasreddin hoca çirkin bir kadınla evlenmiş.kadın hocam kime görüneyim kime görünmeyeyim demiş.hoca bana görünmede kimse görünürsen görün demiş.bunu aynen anlatırım böyle bir durumda.

0|1
    0|0
  • Kime göre, neye göre çirkin?

Ayrıca kimsin sen? Ne bu cürret?

0|0
    1|1
  • Banada çok şişman bitanesi teklif etmişti, ben sana o gözle bakmadım bu saatten sonra da bakamam lütfen arkadaşız arkadaş kalalım dedim :D

0|0
    1|1
  • Seviyorsam her şekilde güzel gelir sevmiyorsam üzülürüm nasıl hayır diyeceğimi düşünürüm birisini üzmekten hoşlanmam bahane bulamazsam kabul ederim belli bir süre sonra onu incitmeden ayrılmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • alkol durumuna bağlı..dün gece yanaştı tombulun teki ama dedim daha içmedim sonra gel..alınmış sanırım

0|0
    0|0
  • eşref-i mahlukat olmadığım için farklı birşey hissetmiyorum.

0|0
    0|0
  • allahın takdiri der evlenirim

0|0
    0|0
  • üzülerek reddediyorum ben.

0|0
    0|0
Yükleniyor...