Spor salonuna giderken götürülmesi gereken malzemeler nelerdir?

Yakında bir spor salonuna başlamayı düşünüyorum ancak daha önce hiç gitmişliğim yok, o yüzden nelere ihtiyaç olur içeride bilmiyorum... Hiçbir malzemesi olmayan birine neler tavsiye edersiniz? Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum...

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Spor kıyafetlerin başta olmakla birlikte yedek iç çamaşırı, yedek çorap, su, havlu, şampuan, (isteğe göre) duş jeli, terlik, küçük havlu ( yanında dursun terlemeye karşı) ya da ter bilekliğide alabilirsin, yüzme dahilse bone mutlaka şart, havuz gözlüğü (isteğe bağlı).

0|1
    0|0
    • Teşekkürler... Yüzme yok, o belki ileride olabilir :) Avm içindeki bir merkezi düşünüyorum, o yüzden havuz yok...

• Bir de saç kurutma makinesi var mıdır oralarda, yoksa onu da mı kendim götürmeliyim :) Saçlar hafif uzunda :)

• genelde oluyo. yoksa götürmekten başka çaren kalmıyor ;)

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir çantanın içine, spor ayakkabı, havlu ve orada satılmıyorsa (bazı spor salonlarında satılıyor) su, yanına bir de küçük kilitler olur ya onlardan al bence. Benim gittiğim salonda tek sıkıntı buydu. Dolaplarının anahtarını alan üyeler geri getirmediği için kıtlık vardı. :) Sen yine de al ne olur ne olmaz. Yedek kıyafetler bir de. Aklıma gelenler bunlar internette bunları buldum buradan da bakarsın.
    bodydrom.blogspot.com.tr/.../...ken-cantanzda.html

0|1
    0|0
    • Teşekkürler :) Kilit konusunun sorun olacağını sanmıyorum çünkü kaliteli bir yer, o sıkıntı yoktur diye düşünüyorum ama üye olmaya giderken içeriyi gezmek isterim, o arada çaktırmadan kontrol edebilirim kilitleri :D

• Sen kontrolleri yaparsın artık. Kolay gelsin sana şimdiden. :)

• Tşk. ler :)

• yazmicam yazmicam lanet olsun zor tutuyorum kendimi :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• havlu ter havlusu su spor ayakkabı ütüne giyeceğin x birşey

0|1
    0|0
    • Teşekkürler :) Masraflı olacak ama göbekten iyidir :D

• sen bilrsin:)

• Ayakkabıyı da Flo'dan uygun bir tane alırım belki :)

• Ruhunu al ve git

0|0
    0|0
    • Sadece onunla gidersem ruhumu teslim edip gelirim sonra :D

• Spor ayakkabı, Şort, T-shirt bunlar salondaki giyim malzemelerin.
    2 Tane Havlu 1 Tane Şampuan (Biri küçük biri büyük. Küçüğü spor yaparken terlediğinde terini silmek için büyüğü spordan sonra duş aldıktan sonra kurulanma amaçlı)
    Birtanede fitness eldiveni al, ellerin nasır olmamasını kısmen engelliyor ve dumbelları vs. daha sıkı tutmanı sağlıyor. Hertürlü yararını görürsün.

bunlar yeterli sanırım.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler... Amacım kas yapmak değil benim, sadece göbek bölgesini biraz inceltip düzleştirmek... Eldiven yine de gerekli olur mu sence?

• Senin amacına göre eldiven gerekmiyor ama eldiven 15 TL felan al bitane dursun yanında bence.

• Hmm... Neyse üyelik için gittiğimde sorarım oradakilere de neler lazım diye :)

• Amacın göbeği eritmek sıklaştırmak demişsin eldivene gerek yok demişsin nasıl gerek yok? Göbek eritmek koşmak veya mekik çekmek değil bar ve dambıllar ile göbek eritme hareketleri var ve ağırlık ile daha etkili oluyor yani eldivende şart

0|0
    0|0
    • Hmm... İşte bilmediğimden soruyorum :) Alışveriş yapmadan önce gider konuşurum zaten salonla... Bir de aklıma takılan şu var, duş sonrası kullanabilecek saç kurutma makinesi falan var mıdır oralarda? Benim saçlar birazcık uzun, havluyla kurutmak yetmez yani...

• Saç kurutma makinesini kendin getiriyorsun salonda bulunmuyor

• Teşekkürler :)

Yükleniyor...