Bir zaman ki en yakın arkadaşım, şimdi bir yabancı gibi...

Orta okuldan arkadaştık orta okul biteli beş sene falan oluyor o Kur'an okumayı seçti hafız olmuş...Olmuş diyorum bir seneden beri hiç arayıp sormadı ona ne aradıysamda numarası kapalıydı bugün beni otobüs durağında görmüş geldi son bir metre kala farkettim şok geçirdim konuştuk falan kaç gündür aklımdaydın dedi telefonumu değiştim bir kaç ay önce numarasını kaydetmemişim kayıtlı değil miyim falan dedi o beni mesela elifim diye kaydetmiş bilmiyorum ya zamanında benden açıktı şimdi kapalı peçeli hatta belkide ben açık olduğum için görüşmek istemiyor benimle sizce neden böyle?

Güncellemeler:
Yok yok ben bugün anladım o tamamen silmiş beni sınav yerlerimiz aynı olmasaydı belkide hiç görüşmeyecektik kız sınavdan çıktı kaçarak gidiyor artık nereye yetişecekse keşke dün görmezden gelseydi acayip üzgünüm şuan bugünde beraber çıktık başka bir kızın peşine takıldı eve gidiyorum diye sanki ben evinin nerede olduğunu bilmiyorum sanki beni hergün görüşmüş gibi telefon elinden düşmedi o kadar kırgınım ki bugün herşeyi konuşacağım istemiyorsa görüşmeyiz valla artık umrumda değil

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• açık olmadığın için görüşmüyor. dindarlık insanı bi zamandan sonra takıntıya götürüyor. fakat bu iyi yönde bir takıntı, çünkü çevreden etkilenmek istemiyor. Düşünceleri biraz daha İslami yönde daha vakıf ve esnek olduğunda görüşecektir. Şimdilik bazı şeyleri kafasında yadsıyamıyor olabilir.

0|0
    0|0
    • konusmalisin.

• Ya anlamıyorum görüşmek istemiyorsa neden beni görüp sarılıyor neden telefonunda öyle kayıtlıyım evdeymiş şuan ben sordumda dedi

• prosedur geregi...

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 5

• Beni aramayanı ben hiç aramam çokta lazım değil hani ;)

0|0
    0|0
    • Bilmem sonra arkasını döndü gitti hiç bakmadı geriye

• Cehalet olsa gerek.

Yoluna devam et sende arkadana bakma ;)

• Duraktaydım sabit duruyordum ondan baktım

• olabilir

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • senin numaran onda kayıtlı sen de kayıtlı degil. elifim diye kaybetmiş daha ne istiyorsun?

0|0
    0|0
    • Ama dedim telefonumu değiştim diye ondan önce kayıtlıydı bir sene aradım aradım ortada yok kullanmıyor diyede kaydetmedim daha

• Ararım ne olacak ne kaybederim ki

• aferim

• Bennmde öyle bi arkdaşım var oda kuranı okumayı seçti.çarşaf giyiyor ama aramız fena değil gidiyorm bn ziyaretine ama hep kuran kursunda oluyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...