Ulaşmayı dener misiniz

Yine bir önceki soruma benziyor buda erkeklere. 2 sene çıktınız ama biraz düzensiz bir ilişkiniz vardı siz birine bağlı kalamıyordunuz ama onsuzda yapamıyordunuz o yüzden sürekli yenilik istediğinizde başkasına gidip onu özlediğinizde geri dönüyordunuz oda çok sevdiği için kabul ediyordu ve size artık cepteki kolay lokma gibi görünüyordu ki uzun bir süre arayıp sormadınız ve sevgilinizden ayrılıp geri döndüğünüzde bu defa herşeyin farkına vardı ve aptallığı kenara bırakıp bu oyunun içinden çıkarak sizide hayatından çıkardı ama çok sevmesine rağmen. aradan epey bir zaman geçse bu kadar şey paylaştığınız size her defasında evet diyen sizden başkasına dokunmadığını bildiğiniz birini tekrar herşeyi göze alıp arayıp sorar mısınız bir şekilde ulaşmanın yolunu bulur musunuz yada şöyle soriyim yıllar sonra ayrıldığınız gibi koluna başka sevgiliyi takan ama sözde sizi çok seven birini mi istersiniz yoksa sadece sizin olduğunu bildiğiniz her gözünün içine baktığında kendinizi gördüğünüz ama onu kullandığınızı düşündüğü için sevdiği halde yoluna bakmayı tercih eden birini mi istersiniz

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• yalnızlığı tercih ederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Okudukça başını unuttum okudukça gidiyor zaten birine bağlı kalamıyorum sevdiğim ve beni seven biri var ama ara ara ayrılıyorum başka sevgilim oldu bu arada ondan ayrıldım tekrar ilki beni ister mi arar mı bunun gibi bişi mi ?

0|0
    0|0
  • Ya böyle şerefsizce bir pozisyonda düşünemedim kendimi k.b

0|0
    0|0
  • Başkasına giderse bir daha geri dönemez!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...