O an ne düşünürsünüz erkekler?

Sorum erkeklere. 2 senelik bir ilişkiniz oldu kız sizi çok sevdi ama hiç bir zaman bunu çok belli ederek kıçınızın kalkmasına izin vermedi siz bitirmek istediğinizde günlerce ağlasada eyvallah dedi ve siz geri dönene kadar eli defalarca telefona gitse bile arayıp sormadı kısacası siz varken nasılsa siz yokkende ayakta durabildiğini gösterdi ve ama son defa ona geri döndüğünüzde boşta kaldığın için mi geri döndün diyip sizi her yerden sildi ve hayatınızdan çıktı. zamanında sevmişsiniz ne onsuz yapabilmişsiniz ne de bağlı kalabilmişsiniz aradan baya zaman geçti ve bir yerde karşılaştınız sizden sonra saçlarını kestirmiş rengini değiştirmiş serpilmiş kendine bakmayı öğrenmiş kısacası duruşu bakışı herşeyi değişmiş bir güzellik gelmiş o an gördüğünüzde ne düşünürsünüz

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hani şu bazı özel durumlar da mide de gelişen o ağrı-sancı karışımı fizyolojik bir olay vardır. İşte onu yaşarım ilk ben, ne yapacağımı şaşırırım selam versem mi yoksa görmemezlikten mi gelsem bilemem. Ve ilerleyen saniyeler içinde de onunla yaşadığımız o 2 senelik süre zarfında yaşadığımız o tatlı anılar gelir belki gözleriminin önüne duygulanırım. Onu ne zamandır görmemenin acısını belki gözlerimden akıtmak içindir o anki duygulanmama sebeb. Biraz sonra da bu duyguylar bende kin ve nefret şeklinde yerini alır. Ama yinede elden bir şey de gelmez bence çünkü giden gitmiştir. Ve artık gittiği yere de bir daha asla dönmeyecektir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Beni böyle kimse sevmedi..benim sevdiklerim çekti gitti evet senin gibi oda saçını başını değiştirdi güzel olmaya başladı ama benim için değil işte.

0|0
    0|0
  • allah sahibine bağışlasın bana nasip değilmiş der geçerim.

0|0
    0|0
  • o*

0|0
    0|0
    • o..r.spu derim

• senden sonra kendine bakan o* mu oluyo

• ee yanı. benleyken baksayı. maymun gözunu acmıs derım yanı. bu turlu kısıler biraz sonradan görmeler gıbı oluyor. basta efendı biraz boyle ortamlar falan gorunce bı de eskı sevgılıden ayrılınca kıme verıceklerını sasırıyorlar. bak piyasada örnekleri çok var.

• allah mutluluğunu arttırsın ve daim etsin isterim. ne olsun başka?

0|0
    0|0
  • KIÇIN KALKMIŞ DERİM...

0|0
    0|1
  • sevildiğini bilmek nie kıç kaldırsın ki.gidene el salla sen

0|0
    0|0
  • aLLah sahibine bağışLAsın denir heralde :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1