Parasailing tehlikeli midir?

Arkadaşlar biz arkadaşlarla parasailing yapmayı düşünüyoruz fakat ilk deneyimimiz olacak deneyimi olanlar ne diyor bir tehlike söz konusu mudur?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• muhteşem bir olay fırsatın varsa hemen yapmalısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• tehlike düşük bir ihtimal bildiğim bir kaza var ama. eski arkadasın babası parsailing yaptrıodu. sarhos bi adam düşüp ölmüştü. düşük ihtimaller. sevgilinle yukarda pozisyon denemeye kalkarsan tehlikeli olabilir :)

0|0
    0|0
  • bence çok zevkli ya tehlikesi de yokkk denilecek kadar az zaten yükselmeden önce can yeleği felan bağlanıyor tüm ayarlar yapılıyor hem düşsen bile karaya düşmicen ki denize :) bence çok eglenceli tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • MÜTHİŞ BİŞEY..geçen yıl yaptık kanımız dondu resmen ama o adrenalin olağanüstü..biz yapmadan önce sorduğumuz da ters rüzgara yakalanan bir turistin dağa çarpıp doğal çimene karıştığını sölemişlerdi..

Ama mutlaka yapın..gerçekten harika bir duygu.

0|0
    0|0
  • Ne tehlikesi olabilir sence son süratteyken halat koparsa türkiye turu atarsınız en kötü ihtimal bu :)

0|0
    0|0
  • Ben yaptım, müthiş bir aktivite. Şiddetle tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • bence sağ ayak baş parmağınıza yaptırın çok hoş gösterir ://

0|0
    0|0
  • ne tehlikesi olacak ki denize düşüp yüzünümü kescen :/

0|0
    0|0
  • koy ver rahvan gitsin hacı...manzarayı kesttt:))

0|0
    0|0
  • değil..

0|0
    0|0
  • Yok yahu ne tehlikelisi. Bütün sayfiye yerlerinde var zaten. Pek zevk vermez bana yahu =/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben yaptim cok korkak biriyimdir ama bir an cesaret geldi tam binmeden önce bide ordaki barda calisan arkadaslar bana gecen ay birisinin düsüp oldügünü anlattigi halde bindik kader kismet ecel gelirse engel olamazsin zaten :D

0|0
    0|0
  • Korkarım ben : (

0|0
    0|0
  • çok eğleneceli pek bir tehlikesi de yok.

eğer yapmaktan keyif alırsan bir üst kademeyi yamaş paraşütünü tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Değil. Eğlenin negzel :(

0|0
    0|0
  • tehlikeli değil .

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...