Kapat

Ortak bir soru geliyor düşünceleriniz neler?

Hayatımı yaşayamıyomuşum gibi geliyor.Sevgilim yok dostlarım yok çevrem yok yeni taşındık bütün gün evde sınırsız internet peşindeyim.Cafelere gitmek ortamlara akmak bol çevre kızların ayy bak şu çok yakışıklı değilmii yaa diye bahsetmelerini istiyorum.Ama biraz çekingenim ayrıca özgüvenimde yok.Ayrıca hayatımda hiç kavga etmedim.Konuşmaya çekiniorm yanlış anlaşılırsam gülünç kaynağı olurum ve dayak yerim diye .Kişisel gelişim kitabı önerin lütfenn

0|1
2|3

En İyi Kız Görüşü

• bende yaşayamıyorum boşver 4 duvar arasında geçiyor ömrüm

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• kavga iyi bişey değildir, karşılıklı sabırsızlıkla iletişim bozukluğuyla yaşadığımız kötü sonuç. sosyal olmak iyidir. ama özellikle bana baksınlar yakışıklı desinler havalı olayım alemlere akayım bunlar çok özenti şeyler. sevgi dolu samimi paylaşımcı ve sıcakkanlı bir insan olman yeterli bir çok arkadaşın olur kızlarda bilmem sana ayılır bayılırmı ama en azından dış görüntünde şıklığa önem verirsen dikkatlerini çekersin gerisi nasip kısamet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kitapla olmaz bence böle şeyler yeni taşındık demişin taşındığın çevrede mekanlara takıl devamlı takıldığın yerler edin çevre edinirsin tanınırsın zamanla

0|0
    0|0
  • Rahat ve kaygısız olarak takılmaya çalış,dayak yiyeceni de bilsen atar yap ki kendine güvenin gelsin.Ağır başlı takılmaya çalış,fazla konuşma hatun milletinin yanın da .Bir de sen kızların peşinden koşma onlar senin peşinden koşsun ki herkesin peşinden koşan biri ve basit biri olarak algılanmayasın.

0|0
    0|0
    • Kendinden buyuklere atarlaninca serseri falan olursa ya bicaklarsa bu yasta olursem ayrica dost edinmeden dusman cevre mi edincem

• Düşmanın çok ise yanın da olucak dostun da çoğalır.

• Güzel yerlere takıl sonra ben genelde önce mekan sahibini tanırım bilmem işine yarar mı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...