Hayatınızın en büyük kazığı neydi?

hayatınızın en büyük kazığını kimden yediniz ve neydi ki ? cevaplarınızı bekliyorum

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• Belki çok klişe olacak ama henüz genç olmamla alakalı, hayata tam olarak atılmamış olmamla da alakalı sanırım.2 sene çıktığım kız arkadaşımdan yedim.Her günkü gibi eğlendik, gezdik, yedik, içtik, sinemaya gittik vs. ecem diye bir arkadaşı vardı bunun, çağırdı bizi gelin emin ile anıl burada dedi eyvallah dedim.Emin ile benim kız arkadaşım yeni tanıştı, Anıl'da ecemin sevgilisiydi.Anıl ile Ecem, çocukluktan beri Emin'i tanırlarken beni henüz yeni yeni tanıyorlardı.Neymiş efendim benim kız arkadaşım ilk görüşte Emin'e aşık olmuş, Emin denen lavukta 25 yaşında ulan kız 18 yaşında zaten.Benden ayrılıp eminle beraber olmak istiyormuş benimki.Gündüz buluştuk gece böyle oldu.Ertesi gün onunla çıkmaya başladılar.5 aydır beraberlerdi, ben Eminin facebook denen şu sosyal paylaşım icadını ele geçirdim, kızın arkasından konuştuklarını kıza attım, başka kızlarla mesajlarını kıza attım, ayrıldılar, şimdi de tehdit ediliyorum, tuhaf.

İçimi döktüm sanırım.

1|0
    0|0
    • çok hınzırsın yaaa :))

• dedim ya eminin facebookunu ele geçirdim bir şekilde. Emin öğrendi tabi ele geçirdiğimi. Foyasını meydana çıkardım. Başka kızlarla mesajları falan vardı hepsini sevgilsiine yani benim eski çıktığıma yolladım. Haliyle tehdit ediliyorum :) yok sevdiğinden ayırmışım yok sevgilisini çalmışım yok bilmem ne hayatımı kaydıracakmış.

• ben bu konuda ne tehditler gördüm cacık olmaz devam et bildiğin yolda...

Erkekler Ne Diyor 5

• ailemden ve sevgilimden, zaten son günlerde kazık için yaratılmış inancına kapılmaya başladım, kime güvensem bir kazık atıp gidiyor. vay bee

1|0
    0|0
  • i*nee taksici newyorktan newjersey e bana ekstradan 35 dolar gecirmis ...

1|0
    0|0
  • Biri aldığım diskmen :) diğeri değer verdiğim kız arkadaşım. dı.

1|0
    0|0
  • eski sevgilime ayrıldıktan sonra arkadaşım kardeşim diye yakın ahbapların teklif ediyor

1|0
    0|0
  • Dünyadan

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• 2 senedir seni seviyorum hiç bırakmıycam hep birlikte olcaz sensiz yapamam diyen sevgilime inandım birlikte olduk sonrasında benimle o anlamda birlikte olmak için her ayrıldığımızda kavga ettiğimizde bana gelip kandırıp kullandığını bi sürü yalan söylediğini başkalarının da olduğunu öğrendim. bi gün yatıp ertesi günü seni istemiyorum hayatmdan sktr gt benim arkadaşlarm senden dha değerli sensz de yaparım unuturm en fazla 4 ay üzülürüm evet sana sırf onun için geldim o an canım istemiştir şimdi sana akrşı bişey hissetmiyorum yaptık tamam olabilir ama yoluna bak beni rahatsız etme hiç içim acımıyor diyen biriydi. hayatımdaki en büyük kazık bu

1|0
    0|0
  • En yakın arkadaşımdan yedim. Görüştüğüm çocukla benden sonra görüşmeye başlamıştı. Çocuk baştan benle ilgileniyodu birgün buluşmaya karar verdik ben kız arkadaşımıda çağırdım orda kızı görünce etkilenmiş beni şutlamıştı :D Sonrasında onların olayına şahit oldum karşılıklı birbirlerini kullanmışlardı iğrençti. Başlarda çok üzüldüğüm bu olayın sonradan ikisininde gerçek yüzünü görmeme neden olduğu için hayırlı birşey olduğunu anlamıştm.

1|0
    0|0
  • çok kazık yedim en büyüğü gönül muhabbetinde olandı. üzerimden kredi çekmek için cinsel anlamda gönül eylendirmek için tekrar geri dönen eski boyfriend bir süre sonra evlenmek için terkettiğinde güzel bir kazığı yediğini anlıyorsun. Geçmiş olsuun. Soğuk suyu içip hayatın adevam ediyorsun.

1|0
    0|0
  • eskı sewglmden yedım aldattı benı salak yerıne koydu hep

1|0
    0|0
  • yemedim kazık.

1|1
    0|0
  • Ablamdan yemiştim. Keşke gizliye izin verseydin söylerdim :(

1|1
    0|0
  • cok yakın iki arkadaşım vardı onlardan ymiştim...

1|0
    0|0
  • Arkadaşımdan maalesef

1|0
    0|0
Yükleniyor...