Sporla ilgilenen var mi?

Bacak kaslarini guclendiren hareketler ve esneme hareketlerinden hangileri daha iyidir?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• akşam demelerine bakma akşam spor yapmak hiç bişeye yaramaz he hayatın sporla geçiyosa farklı ama öyle değilsin günün belli saatleri açma germe yap youtubede harika dersler var onlara bakabilirsin

1|0
    0|0
    • Onereceginiz varsa link atarmisiniz bu derslerden

• önemli değil iyi çalışmalar

• :))

Erkekler Ne Diyor 6

• bisiklet sürebilirsin veya bacağına su şişesi bağlayıp kaldırabilirsin ama mutlaka bir antrenöre danış ileride kaslarda sıkıntı yaratır

1|0
    0|0
  • Halteri omuzlarına alıp oturup kalkabilirsin. Bu belinede iyi olur. Asıl amaç bacaklar ama

1|0
    0|0
    • Ya spor yapiyodum ama masa basinda oturmaktan omurgam rahatsiz biraz halter daha da zarar verir heralde

• Vaktim olsa gidicem de evde aletlerimde varken gitmwk istemiyorum acikcasi haftada 3 gun kendim yapiyorum sporu ama 2 hafta da etki edicek bacak harketi lazim :)

• Dediğimi yap o zaman 😃

• hepsi
    ne kadar yparsan o kadar iyi
    ama günde sabah ve akşm yap fazlası zarar diye biliyorum

1|0
    0|0
    • Bacaklar icin en etkili olani yok mu ya en kisa surede etki eden :)

• Hahaa :)) kisa surede guclendiren foruntu onemli degil olmasa da olur etkisi onemli ya 2 haftada guclendirmem lazim

• git bir spor klubune üye ol ya da onlara danış

• Salona gitmeni öneririm cok iyi bacak hareketleri yapabilirsin. Başta squat geliyor. Bol şans

1|0
    0|0
  • 1 ay crosfit yaptım anam ağladı!

1|0
    0|0
  • Fitness salonu ön dış iç bacak çalış aletlerde

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...