Sahurda şöyle bir camdan baktınız ve bunları gördünüz n'aparsınız?

Çok eğlenceli görünüyo alkışla eşlik ederim sanırım

link

Davulcuu davulcuu saat 2 de geçiyosun bi satini tuttur Allah aşkına ya

issyaannn!

Güncellemeler:
Şurda insanların eğlenceli hallerini yorumlayalım dedik sahurda çekilmiş video davulcuyla orucumu nasıl kıyas edebiliyosunuz edenlerin ne haddine? sağ eliylee sol kulağını ensesinden göstermeye çalışanlara pess!

Ateistlerin sorularında imana gelin! biraz..

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Sahurdaki davulcuya odaklanmak yerine o gecenin maneviyatına bakmak daha önemli bence, davulcuların daha tertipli ve saygılı olmalarını elbette bizlerde isteriz, keşke bununda okumuşunu kültürlüsünü seçmek elimizde olsaydı... Ama onlarda bizim insanımız ve elimizden birşey gelmiyorsa sabretmeyi deneyemezmiyiz?

2|0
    1|1
  • işsiz adamlar kulübü:) davulcuda pek coolmuş geçti gitti valla

1|0
    3|0
  • Güzel eğlenmişler :) isyanına ortağım.

3|1
    3|0
  • O gecenin maneviyatına bak bence de 2 dk uyanık kalmayı çok görüyorsun sen yazık birde oruç tutuyorum falan yazıyordun forumda yazık yazık tüüü

2|0
    4|1
  • evet bizim sokaktan da zamansız geçiyor..

1|0
    3|0
  • Birde zurnacı lazım bunlara :)

1|0
    1|0
    • onları sevelim kuzum dün bi köpek bizim binaya gelmiş 2.kata kadar çıkmış evin kapısıda açıkmış içeri girmiş :) acıkmış yaa yavrucak kadın çıplık attı evde köpek var diye bahçeye aldık doyurduk su verdik bahcede duruyo garip kimbilir ne acıkmış

inan onlar akıllı

• Hava çok sıcak içecek su yiyecek yemek bulamıyorlar. Bahçemde su var kuşlar kediler için. buğday arpa var. Yemek artıklarını bir kaba döküyoruz ordan yiyorlar. Millet sevmiyor diye bizde sevemezlik etmeyelim ilgi gösterelim. Çok iyi etmişsiniz kuzum hayvancağızı yedirip içirmişsiniz. Rabbim şu mübarek günler yüzü suyu hürmetine sizden razı olsun.

• hahaha:D Burda davulcu yok ya :(

1|1
    3|1
  • böyle bi manzara görsem onu0.3 megapixel bi kamerayla çekip küfür yemezdim :)

1|0
    2|0
  • budurumda davulcu ben mi olsam ne yaparım :))

1|0
    3|0
    • poleniye girmeye gerek yok yorumsuz anlamsız gözlerle bakıp geçmektir. takılma sende bence..

• soruların güzel geçemeyenler oluyortur şeker şey ondan dedim takılma bunlara bence dedim arkadaşım ;)

• sende akıl fikir ihsan edilenlerden ol inşAllah...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...