Travesti mi güçlü Bodybuilder mi?

Arkadaşlar hangisi daha güçlüdür? Çok merak ettim ciddi cevap verin...

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• bunun travesti ya da bodybuilder olmakla alakası yoktur ki...

hayat şartları seni zorluyorsa durmadan haksızlığa uğruyorsan bir yerde sende patlarsın olursun onlardan daha güçlü daha kuvvetli..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Birinin emiş gucu fazla digerinin kaldirma gucu:)) o yuzden farkli branslardalar :))

1|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Güç testi yapmak lazım, önce adayları bulup güç kriterine göre onları ölçmelisin.

0|0
    0|0
  • Eğer karşılıklı teste sokarsan Bodybuilder daha güçlü ama bir kavga, olay falan çıksa travesti daha güçlüdür çünkü delirdikleri zaman kasları bilmem kaç kat daha fazla çalışıyor, hayvan oluyorlar resmen

0|0
    0|0
    • peki neden oluyor bu biraz açarmısınız? travestilerin sırrı ne?

• Hahha ne değişik sorular ya, ama cevap vereyim yine. Burada önemli olan hamle sırası ve kimin ne yaptığı. Aslan bir anda atlar boğazına yapışırsa travesti bir şey yapamaz ama travesti elinde kürek, sopa gibi bir şey varsa ve bunu aslanın kafasına vurup ağzına doğru sokabilirse travesti de kazanabilir ama aslan diyorum yine de :D

• tamam yani travesti bodybuilder kadar güçlü değil aslan kadar da güçlü değil :)))

• Travesti kimdir ya bir yumruğuma bakar

0|0
    0|0
  • kapışalım seninle sen travesti ol ben bodybuilder

0|0
    0|0
  • ikiside hiyake arkadaşım bu devirde namertler güçlü kısaca belinde silah olan..

0|0
    0|0
  • Travesti güçlüdür herhalde bodyci yüzüne bakamazki onun vuramaz bakamadigi için :)

0|0
    0|0
  • Guclu olsa trevesti olmaz

0|0
    0|0
  • badi sporuylan uğraşan travesti ziker atar asdhjas

0|0
    0|0
    • asadsfafas :D Jay Cutler VS Travesti Fadime :)))

• güldürdün :D. tabi ki body builder dicem de belki devasa bir travesti olur yani belli olmaz ki bu iş ya travestiyi neden ekstra güçlü gördün onu anlamadım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...