Erkekler siz bu durumda olsanız ne düşünürdünüz, ne yapardınız?

şöyle anlatayım. 5 seneden beri bi çocuğu seviyorum. aşığım. o derece yani. neyse bu bi kızı seviyordu ama kız ona yüz vermiyodu onu sevmiyodu. şu an çıkıyoruz sevdiğim çocukla. o kızı unuttuğunu söylemişti bna hatta o da beni sevmeye başladı yani bunu hissedebiliyorum herşey çok güzel gidiyor derken kız bizim çıktığımızı öğrenmiş ve mesaj atms sevgilime hayırlı olsun mutlu olun falan demiş. çok korkuyorum aaklınıntekrar karşmasından onu tekrar hatrlamasndan ve sevmesnden . çünkü biz ne zaman yakınlaşsak o kız illa bişeyler yapıyo çocuğun aklını karştırmak için erkekler siz olsanız çıktığınız kız ibırakırmıydınzz bu yüzden ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• bırakmazdım kimsenin yedeği olmam

0|0
    0|0
    • çoook sevmiştin ama önceden. hiç olmazsa ona nasıl asık olduğunu ve nasıl sevdiğini hatrlarsın ?

• eğer erkek arkadaşın biraz zekiyse diğer kızın kendisiyle oynadığını farketmesi gerekir bu durumda bende zaten sevgi aşk flan kalmaz ama benim gibi değilse ne yapar bilmiyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• sevgilinin durumundayım. hatta rüyamda öteki kızı gördüm bugün ama sevgilimide bırakmak hiç aklımdan geçmiyor çünkü o da senin sevgilini sevdiğin gibi beni seviyor beni ona bağlayan en büyük neden onun sevgisi. seninkide öyledir emin olabilirsin.

0|0
    0|0
    • evet öyle ama . eğer sevgilin üzlümücek olsa bırakırdın dimi ?

• inşallah dediğin gibi olur. inş o da zamanla ever beni. çünkü hiç tatmadığı o mutluluğubenim saflığım iyi kalplilimle tatmş öyle der kendisi..senin svglnde çok iyi kalplidir kesinn.

• teşekkürler o sizin iyi kalpliliğiniz :) hadi size mutluluklar :)

• bırakanlar da var

hattını değiştirten de

ama ben her zaman şunu bilirim eski sevgilinden ayrıldığında arkadaş olarak kalmıcaksın çok sıkıntılı

0|0
    0|0
  • Ya eski sevgili yeni sevgili muhabbetlerini siz hala yapıyormusunuz? Bu tür ilişkilerden medet umuyor olmanız ve beklenti içinde olmanız ne kadarda basitçe, ayrıca çok seviyorsan aynı derecede seviliyorsan korkun nedenki?

0|0
    0|0
    • o kızı tekrar hatırlaması. çünkü bikere kaybettim ben . bu korkuyu yasayanlar anlarlar beni.

• Sevgilisi olan bir erkek aniden diğer kızlar gözünde cazip hale geliyor galiba ben nedenini merak etmiyorum ben olsam kaybol bak işine derim ne alaka mutlu olmuş sana ne ne olursam olurum rahatsız ediyorlar insanları önce aklı nerdeymiş !

0|0
    0|0
    • işte ama kız takıntılı galiba yada herkes onun peşinden koşsun sadece onu sevsin istiyo .s

• aynı okuldayızzzz :(((((((

• Sevgilin gidip kıza der sevgilim var rahatsız edilmek istemiyoruz bu kadar :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Seni bırakırsa zaten sevmiyormuş demektir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...