Kol kasım olsun!?

Abi vallahi çok istiyorum şöyle 46 cm falan kolum olsa kaslı damarlı güçlü kuvvetli daha da birşey istemem. Ahhh ahhh 3 aydır body çalışıyorum nasıl yapabilirim?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Olur niye olmasın ama 3 ayın yanını 3 sene yap bence

0|0
    0|0
    • peki kol 46 cm olunca bilek güreşinde herkesi yenebilirmiyim?

• sağol :))

• Sende sağol.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• 6-7 aya büyün bcaa bütün aminoları bütün tozları al yine 16 cm lik bir gelişme gösteremezsin ayrıca damar belirginleşmesi genetik oluyor belli olması için arginin kullanmalısın 30 dan 46 cm kol en az 15 ayını alır spor sabır ve düzenli beslenme ve dinlenme işidir ona göre

0|0
    0|0
    • biliyorum onları da alamam zaten suplement imkansız.. haftada 15 tl alıyorum nasıl alim :DDD Yazın çalışıp alabilirim anca

Ayrıca damarlarım bu halimle bile belirgin... Ben irileşmesini istiyorum bicepslerimin :)) 15 ayda bana çok gelmedi çünkü zaman hızlı geçiyor fakat beslenme sorunu var işte :D

Benim hedefim Dennis Wolf, Ronnie Coleman gibi olmak...

Hadi bunlar olmadı en az lazar angelov.. azimliyim 30 yıl felan yapacağım body.. seneye suplement kullanabilirim belki :(

• 1 kere toz alırsan devamında alman şart oluyor sen düzenli sporunu yapmaya devam et acelesi yok

• sağolasın :))

• burdanda yardimci olayim sana. iyi derecede yeterince beslenmek + doğru ve planli bir şekilde dikkatliyce entraman yapmak + yeterince uyumak. bunlari bir araya gerirttiysen aklın almadiği kadar sonuçlar elde edeceksin. biceps güclü bir kas ve çaliştikça güçlenen bir kas. çaliş başarlar diliyorum.

0|0
    0|0
    • teşekkürler. 3. ayımdayım. 6. ayımda 40 cm kol yapabilir miyim peki?

• zengin olcaktık :ddDDDD

ya da ayda 1000 tl kazansam alırım sınırsız suplement :DD

• olumlu düşün.. herşey olacak inş. umidini kaybetme.

• İnş olur kardeşim niye olmasın sabret.

0|0
    0|0
Yükleniyor...