Sizce en iyi vücutçu kim?

Arkadaşlar soru kolay Sizce en iyi vücutçu kim? Bence Ronnie Coleman ama diğer mr olimpiyalarda fena :D

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• bütününü tek tek sayacaktim ama siralamakta gerçekten yazilar haksızlık yapmiş olabilirim.. bana kalsa herbiri için tek tek heykel yapacam ve dünyanin bütün yerlerine dikmek. :) herbiri ayri mucize be kanka.

0|0
    0|0
    • aynen kanka peki bu soru sorim.. bu adamların beli kırılır mı?

• herşeyden önce bunlar insanlar kanka yani et ve kemik.. ama güçe gelince ta bir ki normal insanlardan daha da güçlüler.. bunlar ömürlerini bu işe harcamişlar ve profesyoneller vucut geliştirme sporu yapan artık bir süre sonra çaliştiği bölgeler ve kaslar artık etlikten çikiyor insanin gücünün en yüksek derecesine geliyor yani. ama bunuda unutma sonuçta o et.

• vay beee

Kızlar Ne Diyor 1

• Vücutçu nedir yaa, ilk defa senden duyuyorum...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Marc Fitt, Zyzz ve Jeff Seid'in vücudlarını beğeniyorum ben. Senin dediğin adam Body Building kısmında bir adam pek estetik olduğunu düşünmüyorum :D Ama yinede Phıl Heath iyidir Colman ayarında :)

0|0
    0|0
  • Markus ruhl

0|0
    0|0
    • ama güçsüz kanka

• Genelde yarışmalardaki ağırlıklara bakmak lazım evet aşırı vücut olanların hepsi steroidden ibaret ama yarıştıkları dal için mecburen kullanmak zorundalar

• aynen :)

• Laza Angelov

0|0
    0|0
Yükleniyor...