Platonik aşkınız ona karşı beslediğiniz aşkınıza cevap verdi...

fakat o anda başkasıyla güzel bir ilişkiniz var ama öte yandan hayatınızın aşkı, yıllardır hayalini kurduğunuz insan sizinle ilişki yaşamak istiyor.

bu durumda sevgilinizi terk edip hayalinizdeki insana mı gidersiniz, yoksa ne kadar da arzulasanız onu sevgilinizi bir başkası için terk etmeyi aklınızdan bile geçirmezmisiniz?

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• benim aşık olduğum kişi var birde sevgilim var böyle bir şeyi yapmazdım

zaten aşıksam başkasıyla sevgili olamam diye düşünüyorum çünkü bu sadece karşındakine acı çektirmek olacak ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• asla kimseyi terketmezdim yapamazdım bunu. Başkasıyla ilişki içindeysem o hayatımın aşkını kalbime gömüp yeni sayfa açmışım demektir

0|0
    0|0
  • Platonik aşkımı var olan ilişkimi bitirmeden önce sorgularım neden beni sevmeye başlamış,bir ilişki yaşasak şimdiki kadar mutlu olabilir miyim vs.Cevap olumluysa sevgilimi üzülerek bırakırım.

0|0
    0|0
  • birini severken başka biriyle çıkmak doğru mu ki?

0|0
    0|0
  • kimseyi terk etmezdim,kaldığım yerden devam.

0|0
    0|0
  • gecti borunun pazari...

0|1
    0|0
  • Platonik ' ask ' beni cok beklettin, simdi ben yokum derdim.

0|0
    0|0
  • Sevgilimi terk etmem ben.

0|0
    0|0
  • Onu tamamen unutmadan sevgili yapmazdım ben o yüzden sorun yok ;)

0|0
    0|0
  • aman, evlendi çoktan kazulet..

0|0
    0|0
  • vermiyor:(

felsefe yapıyor beni oyalıyor:(

0|0
    0|0
  • ikisini de öperim

0|0
    0|0
  • Başkasının hayatını neden mahvedeyim ki?

Şu anki ilişkimde mutluysam, ilişkime devam ederdim.

Ayrıca gönlümde biri varsa, başkasıyla ilişkiye başlayamam zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sevgilimi terkederdim çünkü ben başkasına aşıkken ne ona faydalı olabilirim ne de kendime tabi imkansızsa diğer kıza ulaşmak asla bırakmam sevgilimi.tabi bi de şunu hesap etmek lazım platonik sevgilerde genellikle insanlar az bişey hoşlanıyolar ve onu çok sevdiğini zannediyolar aslında ulaşılmazı seviyolar.bunu o kızı elde edince anlayabilirsin bu seferde ona karşı içinde birşey olmaz."yitirmeden anlamaz insan" sözündeki gibi asla bırakmamalısın çünkü sevgilini çok sevdiğini bilmiyosun halbuki bırakınca eksikliğini derin derecede hissediyosun.unutmayalım ki hiçbir insan herhangi birşeyin gerçek değerini elindeyken hissedemez.gerçek değerini kaybettiğinde yaşarsın...

0|0
    0|0
  • Terketmezdim.O an çıktığım hayatımın aşkıdır veya değildir tartışılır.Fakat o insanla beraberimdir.Umrumda olmaz yani.Zamanında gelseymiş :D

0|0
    0|0
  • Platonik ne malatonik

0|0
    0|1
  • Sanırım kahrımdan ölürdüm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...