Güzel bir üniversite kazananlara bu sorum abilerim ablalarım :)

ben 18 yaşındayım ... ticaret lisesinin anadolu bölümünde bilişim teknolojileri-web tasarım okuyorum ... son sınıf bu yıl inşallah bitiyor :)

Öncelikle ben bugün 9.sınıf konularını araştırdım indirdim .. mesela ilk önce türkçe konularını sonra matematik öyle öyle konuları çalışıp ardından test çözerek eksiklerimi tamamlamayı düşünüyorum ... sizce nasıl bi yol izleyerek çalışayım sınava ve siz ne kadar önceden çalışmaya başlamıştınız ... Dershaneye gidemiyceğim bu yıl çünkü stajım var bankada çalışıçağım meslek lisesi olduğu için ...

Ve ben daha kendi hedefimi belirleyemedim pek düşünmek istemedim çünkü düşününce olmuyor sınavdaki puana göre karar veririm diyorum ygs ile girebileceğim üniversitelerde var ... sizce ne yapayım ? nasıl çalışayım hangi mesleği seçeyim ? şunu da belirteyim ki web tasarım sevmiyorum sürekli bilgisayar başında olduğu için zaman kaybı gibi hoş değil

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yazının son paragrafını okuyana kadar güzel sanatları önerecektim fakat ondanda vazgeçtim. Valla millet web tasarım öğrenmek için dünya kadar para verip kursa falan gidiyor sende sevmiyorsun. Tercihine saygı duyuyorum. Fakat web tasarımı iyi yaparsan iyide para kazanırsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ygs matematik için konuşuyorum her gün konu tekrarı yapıp o konuyla ilgili 100e yakın soru çözmeni tavsiye ederim,ki soru çeşitlerini görebilesin.Türkçe ygs için konuşuyorum bir Türk Dili ve edebiyatı öğrencisi olarak ygs için en azından bu yaz ayın da kitap okur isen Türkçe ygs kısmının %80nini halletmiş olucaksın zaten.Sosyal Bilimler için ise önemli yerleri özet çıkarıp matematik gibi her gün düzenli soru çözmeni öneririm

0|0
    0|0
    • :)) kitap okumayı cook fazla sevıyorum zaten ki okumam da cok hızlı turkceden o bakımdan pek sorun cekmem dıye dusunuyorum ... diğerlerınde dedıgın gıbı yaparım tesekkur ederım

• web tasarım işinin cılkı çıktı azcık html bilen azcık php editleyen webmaster diye ortalıkta dolaşıyo sektorde eleman çok haliyle maaşlar tatmin edici değil ben olsam bu bölümü okumazdım.

0|0
    0|0
    • html de bılıyorum php de hatta yanında birsürü ek programda bılıyorum ama sevmıyorum hıc sevmıyorum bende okumuycam zaten de sorum bu degıldı

Kızlar Ne Diyor 1

• bende o bölümden mezunum ve sanrıım terçihlerde yine orası gelecek :s ayrıca meslek liselerined adam gibi birşeyler göstermiyorlar ki :s

0|0
    0|0
    • yoo bızım ki gayet güzel ... tercihlerde orası gelırse gıtmem okumak ıcın asla okumam ben :) sen hangi bölümü seçtin pekı ?

• ygs ile girdim puansız geçis hakkımı kullanıyorum ben :)

• :)) tamam canım anladım

Yükleniyor...