Trafik sorunlarının olmadığı bir İstanbul , o günleri görür müyüz?

trafik sorunlarının olmadığı bir İstanbul , o günleri görür müyüz? bu konuda iyimser misiniz .

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• çok beklersiniz:)))) millet istanbuldan taşınmaya basladı izmire gelen çok var öyle:D belki bu sayede bi 10 sene sonra falan rahatlarsınız da inş biz beter olmayız.D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bilemiyorum gerçekten..dün mesaiye kaldım 00.00 kadar ve yola çıtım o saatte..ama ne mümkün Bostancı da o saatte duran bir trafik ve diğer yerlerde kapalı yollar vardı..

Ama müjdeeeeee! şehir hatları vapuru %50 ,köprüden geçen otobüsler de tek bilet oldu..çözülür bundan sonra değil mi!

0|0
    0|0
    • O saate kadar millet sen gibi calismiyor yavrucuk.

Geziyorlar.

Her zaman icin mı olacak o dediğin? Yoksa yapım boyunca mı?

• 8 servisi yok mu yaa mesai servisi

• her zaman değil benim mesaim,beyanların son günüydü..eve taksiyle döndüm o açıdan sorun yok..ama velevki geziyoruz çile çekmenin ne manası var? sert geçen kışın ardından dağılan yollar için yapılan bir çalışma..artı metro inşaatının son dakkaları olması sebebiyle..ama daha planlı programlı ve daha akılcı çözümler sunan adamlara ihtiyacımız var bizim..hayatımızı yok yere zora sokuyorlar..hadi ben işten çıkıyorum da ya ambulans? nasıl yetişsin?

• Değilim. Gecenin saat 3ün de bile trafikle boğuşuyoruz. Taksimden bahsetmiyorum bile. Halkın kanına apaçilik işlemiş. Araba kiralayan her bağrı yanık genç meydanlarda sazan avına çıkıyor.

0|0
    0|0
  • Metrolar ve marmaray, 3. Köprüye birlikte azalacak diye düşünüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Olmaz. Çünkü Şehir mimarisi trafik sorununn çöz

müne yönelik büyümüyor. Yeni konutların yapıldığı mekanalr abakarsan orada oturan herkesin en az 1 evde 2 arabayı gerektiricek şekilde yapıldığını göreceksiniz..

Yamalı bohca gibidir. İst de var olan yönetim ve uygulamalarla, asla trafik sorunu çözülmeyecektir.

Aksini savunanlara bilimsel 50 yıllık verilerle ve yatay dikey şehr genişlemeleriyle örnekleyebilirim..

0|0
    0|0
  • bir tek istanbul mu?

0|0
    0|0
  • İstanbul'un trafik sorununun tamamen çözülebilmesi için uçan arabaların çıkması gerekiyor..yeni yollar,köprüler vs.trafiği bir süre azaltır fakat çok uzun vadeli olmaz bence..çünkü araç satışları nüfusun artış hızından daha yüksek hızla artıyor..

0|0
    0|0
  • İmkansız. deniz ve yer altına önem verilmediği sürece.

0|0
    0|0
Yükleniyor...