Şu selçuk inanın geri pası ne işe yarıyor nedir? lisanı iyi birisi açıklayabilir mi?

ben anlayamadım benim bildiğim geri pas kaleciye atılır kontra atağa çıkarken geri pas nedir ne işe yarar neden yapılır şuurlu mu şuursuz mu yapılır bu

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Geri pas atılabilir ama çok sıkta atılması taraftarı değilim yani illa kaleciye geri pas olmaz ataktayken hücumcu oyunculara atmak varken topu semih kayaya dönersin mesela geriye buda geri pastır ara ara olabilir ama Selçuğunki formsuzluktan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Simdi ne kadar futboldan aliyon ama bilmem ama eğer ilerde takim iyi yayilmamisa ve oyuncularda bizimkiler gibi markada kalıp boşa çıkmamissa bizim her ne kadar elestirsemde selcuk denen kazma pasi geri vermek zorunda kalıyor... iste tam da burada bizim teknik direktör demeye bin sait adam devreye giriyor takıma nerde durması gerektiğini öğrenememiş... gitsede kurtulsak

0|0
    0|0
  • Geri pas takim daha tam yerine oturmamissa yani kanatlar yerinde degilse atilir veya herkes adam adama ise geri pas atilir ama selcuk zor bir donem geciriyor ;)

0|0
    0|0
  • Selcuk inan oynamak istemiyor artık cook yüceltilince yeteneği elinden alındı.

0|0
    0|0
  • normalde orta sahaların yaklaşıp pas almaları lazm. Pas atacak kimseyi bulamıyor sıkışınca mecbur kaleciye :)

0|0
    0|0
  • Köylüme laf yok

0|0
    0|0
  • Sanırım Bizim Selçuk Şahin'e Özeniyor :D

0|0
    0|0
  • selçuk ya burak yılmaz'a uzun pas atar ya da geri pas

0|0
    0|0
  • ileride top atacak adam bulamayınca topu kaptırmamak için geriye dönülür

0|0
    0|0
  • bizde daha anlamadık :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Türkiye de futbolcuların çoğunda var bu geri pas yapıp duruyor bizim selçuk şahin falanda aynı malesef :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...