Tartışmayı sever misiniz ? Nasıl tartışırsınız ?

Nasıl tartışırsınız ? Laf mı sokarsınız, küfürlü mü tartışırsınız, susar mısınız, yoksa uzlaşmacı mı tartışırsınız ?

Ben aynen Survivor'daki Anıl veya Alp Kırsan gibi tartışıyorum. Uzlaşmacı sakin ve planlı. Çok sinirlendiğim zaman ise ya susarım ya da ortamı terk ederim. Yan dairemde bir kız var günlerdir bağıra çağıra küfür ede ede kavga ediyor sevilişinle telefonda mesela.

Siz nasıl bir tartışmacısınız ?

Güncellemeler:
Bir de soyle sorayim. Kızdıgınız zaman nasil tartisirsiniz ? Erkekler ; Trafikte adamin teki arkadan carpti artist artist konusuyo size ne yaparsiniz ?

Kizlar ; Magazadaki bir urun yuzunden baska bir kadinla catismaya dusseniz ne yaparsiniz ?

Veya haksizliga ugradiginizda ne yapardiniz ?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Tartışmayı hiç sevmem ama bu sitede baya bir tartışmışlığım ve kabarık bir engelli listem var

0|0
    0|0
  • haklıysam her türlü tartışırım ama aptallarla tartışılmıyor bu bi gerçek. küfür etmem söyleyecek bi lafı olmayanlar küfreder ben düşmem

0|0
    0|0
  • tartışmak istemediğim insansa eğer susarım haksız olsam da çünkü kırmak istemem. ama kavga edilebilecek biri ise çok kırıcı konuşuyorum biliyorum bağırırım çağırırım hakaret ederim ama küfür hiçbir zaman etmem.

0|0
    0|0
  • tartışmaktan hoşlanmıyorum aslında..hele ki sevdiğim insanlarla..çok üstüme gelinmedikçe susmayı tercih ederim..ama konuşarak anlaşmak en güzelidir,sonunda da mutlaka konuşurum.

0|0
    0|0
  • sevmem. sıkılan tarafımdır. baktım anlaşamıyoruz he derim susarım. yeter ki çenesini kapatsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Eğer sevmediğim biriyle tartışıyosam ilk adım ondan geldiği sürece küfürde ederim kavgada ederim. Tabi bu ilk adım çok basit bişeyde olabilir. Ama sevdiğim biriyle istemediğim bi şekilde tartışmaya girersem susmayı denerim durumu içime atarım mümkün olduğunca kırmamaya çalışırım karşımdakini. Ama bu ikisinin sonucunda da sakinleşmek biraz zor oluyo benim için.

"Erkekler ; Trafikte adamin teki arkadan carpti artist artist konusuyo size ne yaparsiniz ? " bu soruna gelirsek eğer insanlık halidir küçük bi dikkatsizlik boş bulunmuşluk olabilir çarpabilir. Ama bunun sonucunda sorumluluğu üstüne alıp normal biri gibi özür dilerse insanca davranırsa sorun etmem. Fakat dediğin gibi artist artist konusursada sonucunu pek düşünmeden dalarım heralde o gerginlikte :)

0|0
    0|0
    • 'Ama sevdiğim biriyle istemediğim bi şekilde tartışmaya girersem susmayı denerim durumu içime atarım mümkün olduğunca kırmamaya çalışırım karşımdakini.'

bu kısmı sevdimm :)

• Nedenmiş merak ettim?

• Mantıklı tartışmaya çalışırım. Karşımdaki boşsa hiç uğraşmam. Bir de eğer dönüp dolaşıp başa sarıyorsa yine uzatmam. Tartışıcak adam bulmak da zor.

0|0
    0|0
  • tartışmak yerine olaya girmeyi severim..

0|0
    0|0
  • en kötü tartışmak, susmaktır ! çünkü karşındaki sinir olur cevap gelmediğinde...

0|0
    0|0
  • önce karşımdakine yem atar zekasını tartarım çünkü aklın bittiği yerde küfür başlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...