Sevgiliniz madde kullansaydı ne yapardınız?

Diyelim ki sevgilinizi çok seviyorsunuz fakat onun bir zamanlar madde kullandığını öğrendiniz ama hala kullanıp kullanmadığını bilmiyorsunuz. Ne yapardınız, tepkiniz ne olurdu?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• onu tedavi ettirirdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bazı insanlar bu bok'u kullanıp çok sonra bırakıp gayet normal ve düzgün bir hayata sahip olabiliyorlar. Eskiden kullanmış olup şimdi ilgisi olmayabilir. Günahını almamak lazım. Açık açık sormanı tavsiye ederim. Hala kullanıyor mu? hangi maddeleri kullanmış vs. Eğer hala kullandığına dair bir laf alabilirsen ağzından, bence uğraşma kendi başına bırak. Yok eğer kullanmıyorsa onun yanında olmaya devam

0|0
    0|0
  • Ne kullanıyorsa benim yanımda kullanmasına izin verirdim ki kontrolum altında olsun, dışlamak onu daha çok kaybetmek demektir. Oysa onunla beraber mutlu olmak istiyorsan onu kontrol et ki buna ihtiyacı var bunu ben yaptım ve başardım..

0|0
    0|0
  • Eğer en başından biliyorsam ben de birlikte olmazdım.

Herkes birlikte savaşarım, hayata bağlarım demiş fakat bu o kadar da kolay bir şey değil. Bir gün ikiniz arasında seçim yapmak zorunda kalırsa sizi seçmeyebilir.

1|0
    0|0
  • ona sorardım nerden başladın diye dinleyip düşünürdüm biraz daha sonra ona yardım ederim bırakması için ve sokak sokak gezer yaşamı hayata bağlamak için her şeyi yaparım

0|0
    0|0
  • bende onunla takılmaya başlardım

0|0
    0|0
  • ne kullandığına bağlı eroin vb. ise yol ver gitsin bitkisel ürünlerse fark yapmaz=)

0|0
    0|0
  • sevgilim olmazdı artık

0|0
    0|0
  • terkederdim tabi ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Olabilir her insanın sorunlardan kaçış yöntemi farklıdır. Bazısı güçlü değildir sigaraya alkole bazı durumlarda da maddeye bağımlı hale gelebilir. Geçmişinde böyle bir şey yapmışsa ve yenememişse ben bu insanı direk yargılayıp asıp biçmem. Bir insanı kaybetmek kolay olanı. Önemli olan onunla birlikte bu savaşı verip onu topluma kazandırabilmek.

0|1
    0|0
  • birşey yapmazdım onunla olmaya devam ederdim. eğer hala kullanıyorsa ona güzellikle sorardım ve bunu beraber yenebileceğimizi söylerdim. eğer kullanıyorsa gerçekten bunu yapardım onunla mücadele verirdim. insanın sevdiğini yarı yolda bırakması madde kullanmaktan daha kötü olsa gerek.

0|0
    0|0
    • tabi burda senin de alışma ihtimalini gözardı edemeyiz. sevdiği için herşeyi yapan kızlar var.

• ben düz lisede okuyorum ve görebileceğim her türlü insan gördüm ama onlarla takıldım diye muhabbet ettim diye ben ne sigara içtim ne içki içtim iddaa bile oynamadım :) neyin doğru neyin yanlış olduğunu biliyorum en azından bu konuda biliyorum.bir insan bataktaysa ve birine ihtiyacı varsa bilmeden başladıysa bu melede geçerli bir sebebi varsa hikayesinin elbette yardım edilmelidir bence kim bilir ne bunalımlar yaşamıştır hayat bu kimimize ağır yüklenir ama terazi hep dengededir.

• Kesinlikle ondan ayrılmazdım eğer hala kullandığından emin olsaydım da kaçıp gitmek yerine yanında kalıp savaşırdım ve ona destek olurdum. Aşık olduğum adamın göz göre göre ölüme gitmesine izin vermek akıllıca gelmiyor çünkü.

0|0
    0|0
  • direk ayrılırdım madde kullanan insanlar kişiliği oturmamış sorunlu insanlar oluyor.

0|0
    0|0
  • Öyle bi insanla birlikte olmazdım.. Herkes kendi seçimleriyle yaşar.

1|1
    0|0
  • kullandığından emin olursam bırakırım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...