Bu rüyanın anlamı, yorumları neler?

Dalga geçecek olanlar hiç mi hiç cevap yazmasın kaldırırım.

Ölmüş bir güvercini böcekler yiyordu... Hatta güvercin tam ölmemiş can çekişiyor gibiyordu... Hayvanın tüm organlarını ısırıp paylaşıp yediler...

Anlamı nedir bu rüyanın ? Yorumlar?

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

• haha kırmızı balonun gücü adına :))))

Adım attığın bir şeyde, duyduğun bir haberde (iş ya da başka bir şey) hayat kırıklığına uğradığın-uğrayacağın anlamına gelebilir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• toton açıkta kalmış gene!

1|0
    0|1
  • Güvercin haber demek.Rüyada bit, tahtakurusu, pire, uğurböceği ve arı iyidir. Bunun dışında kalan böcekler ise sıkıntıdır.Böceklerin,güvercini yediğini görmek ise,gelecek haberin hayrı kalmamış demektir.Ben böyle yorumladım.İşin ehli de değilim.O yüzden fazla kaale alma yorumumu.Hayra çıkması için dua et.Ayrıca tehditlerle bir yere varamassın.Önce şu kişiliğini bir oturttur,sonra yardım istemeyi denesen daha iyi olur.

1|0
    0|0
  • ölmüş bir canlıyı insan yiyecek hali yok ya kardeşim bu ne sapık bir soru töbe ya :// ayrıca ısırarak yemelerinde bir sakınca bulmuyorum, timsah değiller ya yutacaklar birden. gel gelelim paylaşmaya. komşusu açken karnını doyuran bizden değildir diyen gönüller sultanından esinlenerek paylaşmak güzeldir ve her canlı yedikleri leş te olsa paylaşmalıdır diyor ve konuyu burada noktalamak istiyorum. bir dahaki sohbetimizde görüşmek üzere hayırlı ramazanlar dileklerimi sunmak isterim hoşçakalın efem...

0|0
    0|0
  • gördüğün rüyayı herkese anlatma salih bir müslüman a anlat rüya nasıl tabir edersen öyle çıkar böyle kötü rüyalarda ALLAHcc sığın hayırlı olmasını dile

1|0
    0|0
  • hayatında küslük kavga olacak ama inandığımdan değil bunu böyle yorumlarlar ondan söyledim

0|0
    0|0
  • Birinin sana veya başkasına yaptığı bir haksızlığın, kötülüğün etkisinde kalmış olabilirsin.

0|0
    0|0
  • öncelikle güvercinin rengi nasıldı?sen evlimisin?veya sevgilin varmı?

0|0
    0|0
  • Çok belgesel izliyorsun biraz azalt

0|0
    0|0
  • Savunmasız biri senden yardım bekliyor :(((

0|0
    0|0
  • bi sevgiliye ihtiyacın var demek

0|0
    0|0
  • İzlediğin yada okuduğun bişy aklında kalmış olabilir belki bilinç altı işte ..

0|0
    0|0
    • Bak ne buldum sende bakmışındır belki ama diyanetnmiş.. link öl güvercnle ilgili bişyler yazmışlar ..

• Yazamiyorum:))

0|0
    0|0
  • psikolojik bir rüya yani günlük rüyalar türünden.işin ilginç tarafıda senin bu soruyu yazman.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Güvercin her ne olursa olsun barışa ve sevgiye delallet eder.Fakat ölü güvercin eşinin sevgilinin yani bir şekilde bağlandığın birinden ayrılacağın anlamına geliyor olabilir...Allah göstermesin.Dikkat et yakınlarından ayrılma onları kaybetme.

0|0
    0|0
  • Halilefe doğru demiş bu iş ehil birinin işi bence...

0|0
    0|0
Yükleniyor...