Beşiktaşlılar aziz yıldırımın fikret orman hakkındaki sözlerine ne diyorsunuz? şikede arkamıza sığınmayın?

fikret orman derbi hakemlerine gözümüz üzerinizde biz hakem odasını basmayız hakemlere hakaret etmeyiz tarzımız değil demesi üzerine aziz yıldırım gücün yetiyorsa in demiş ardından şike konusunda bizim arkamıza sığınmayın adam gibi çıkın şike yapmadık deyin demiş

0|0
014

En İyi Erkek Görüşü

• "Gücün yetiyorsa in"..

İşte futbolun geldiği noktanın içler acısı hali =(

Beşiktaş başkanı hakem odasına iner, buna her Beşiktaş başkanının gücü yeter.. G. Saray başkanının da gücü yeter.. Hatta Osmanlıspor başkanı bile inebilir..

Uğur Meleke'nin dün LİGTV'de dediği gibi; "milyonlarca taraftarı arkana alıp, ailesinden başka destekçisi olmayan hakemlere baskı kurmak kolay"..

0|1
    0|1
    • bu adam fenerbahçe beşiktaş süt kardeşliğini bile bozacak

• aziz yılırmı bende sevmem ama herzaman FENERBAHÇE derim 3>

• Besiktas fener kardesligi diye bisey yoktur, besiktasin besiktastan baska dostu yoktur

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Sevgili Soran, ilk önce Beşiktaş ve fener kardeş takım değildir, hiçbir zaman olmamıştır, bundan sonra da olmaz. Bu sizlerin kendinizi gaza getirmek için ürettiğiniz bir senaryo, hem yazıp hem oynuyorsunuz, sizden başka inanan da yok ;) feneri bilmem hele ama, hiçbir Beşiktaşlının ağzından fener bizim kardeşi geçtim, dost takımımızdır bile duyamazsın...
    azize kendi kendine konuşup gündem yaratma konusunda uzmandır, bildiğini okuyor yine, dert değil. Beşiktaşım kendisine, teknik direktörüne ve futbolcularına, arkalarında duran milyonlarca taraftarına da en iyi dersi yarın sahada verecektir ;)

0|1
    0|0
  • Dün Beşiktaşlı bir arkadaşımda dedi bunu bana dün öğrendim üzücü talihsiz bir açıklama ama şaşırdıkmı hayır tabiki Aziz Yıldırım Kral benim diyor resmen ama Fikret Ormanın açıklamamaları kısmende olsa sevindirdi beni bu derbide hakemin işi çok zor Aziz Yıldırımı herkes biliyor şaşırmadım yani açıkcası.

0|0
    1|0
    • biz bu iki takıma kardeş takım diyorduk oysa

• Kimse bunu dillendirmesede ortada bir yakınlık vardı doru sölüyosun :) Ama dünkü Beşiktaşlı arkadaşımda bunu kabul etmedi fenerin aa... diyo :)

• Aziz yıldırımın bu açıklamasına bir BEŞİKTAŞLI olarak sevindim aramızda kardeşlik gibi bir bağ oluşturmaya çalışıyorlardı biz hakem odası basmaya gelince aziz yıldırım gibi insanlar değil hakem odası basmayı adamın gerçek hayatındaki evini bile basar o kadar dır şerefleri biz her zaman söyleriz Hakem golünü mü vermedi, bir daha atacaksın. Ofsayt mı verdi gerekirse 30 metreden gol atacaksın hakemi de kaleye sokacaksın!

0|2
    0|0
  • fikret bildiğin yalaka ya, geçen sene kardeş kardeş maç yapıp gs yi suçlamışlardı saha olayları için. buyursunlar gene kardeş kardeş takılsınlarda görelim

0|1
    0|1
  • Havlayip dursun Türkiyenin en serefsiz spor kulübü gitti hapis yatti hala adammis gbi kpnsyo ben şike yaptysam fener icin yaptm diyo onlara bu aksam bir koyalimda tabi hakem taraf tutmaz sa

0|1
    0|0
    • aziz yıldırım beşiktaş fener kan kardeşliğini bozacak bu gidişle

• Kim diyo kardeş diye yillarca besiktasla galTasaraya kardes dediler kanli bicakli olfuk kmse kmsenin kardesi değil galatasaryida feneride günahım kadar sevmem ikiside hem taraftar hem yönetim olarak karaktersiz oyuncu olarakta

• fenerlilerin beşiktaş yalakalığı ne oluyor peki peki beşiktaşlıların fenerin 6-0 ile galatasaraya hakaret etmesi ne peki

• Beşiktaş ki şike davası sonuclanana kadar Türkiye Kupası nı iade etti. Kimsenin arkasına saklanmiyoruz. Madem kendilerine o kadar guveniyorlar neden şampiyonluk kupasını iade etmediler. Bazen bir hareket yeter herseyi anlatmaya cazgırlik yapmadan. Beşiktaşlılik duruşu bunu gösterir. Aziz Yıldırım gibi cazgır değiliz. Bizi hazmedemezsiniz boğazınızda kaliriz sayın Yıldırım.

0|1
    0|0
  • sike dedigimiz olay gsli olanlarin her basarisizlikta siginacak limanlari, inanmadiklari halde igneleme amaciyla dile getirdikleri, inansalar bile beyinlerinin bu kadar basacagi sikintili bir konudur. Aziz yildirimi gunahim kadar sevmem, kulubun degerlerini, taraftarini bir cirpida silebiliyor ve insallah kulubun basindan defolup gider ama 3 temmuzda yine arkasindayiz yine arkasindayiz. Sike ile ligi kazanan adam ligi 82 82 esit bitirmez 2. yle. Besiktasa galatasaraya deplasmanda cakmaz. mantiginiza tukureyim. sizin siginabileceginiz tek liman sike. her basarisizlik ve atismada kullanabilmek icin surekli dile getiriyorsunuz. acizsiniz

0|0
    0|0
  • Fikret orman bunu haketti.
    Tabi hakem odalarını basmazsın nede olsa balıkesir, sivas ve balıkesirden önceki maçları boş yere size kazandırdılar utanmadan bite hakemleri şikayet et.

0|0
    0|1
  • bu ülke A. Y ve Y. D gibilerinden kurtulmadığı sürece futbolda bir arpa boyu ileri gidemeyiz. Futbolun ırzına geçtiler.

0|0
    1|0
  • Tribünlere oynamaya devam... aynı tas aynı hamam..

0|0
    0|0
  • şikede fenerin arkasına nasıl sığınalım? fener şikenin babası kralı biz nasıl yetişelim fenere

0|0
    0|0
  • Tribünlere oynuyor. Bişey yapacağı yok.

0|0
    0|0
  • İnanmiyorum ya şikebahçe azize yıldırım gerçek şikeci

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...