Erkekler özellikle sorum sizlere .. Dikkate alırsanız sevinirim.

Bir erkek çok fazla samimi olmadığı fakat tanıdığı insana birden çıkıp seni arıyordum seni seviyorum sen benimsin filan gibi cümleler kurar hemen bir iki gün içerisinde bi türlü çözemedim .. hep böyle tipler görüyorum ..

0|0
115

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Ona söyler misin beni yeni mi farkettin diye. Zaten bir iki gündür yanımdasın salak diye.

Sen benimsin diyene diyecek söz zaten yok.

Güvenecek birini mi arıyorsun? Kalbine sor önce. Hiçbir erkek ben güvenilmezim demez;)

1|0
    0|0
  • cıvık herhal..

ya da platonik platonik takılmıştır birden açılmıştır..

bu biraz zor ama.. :)

0|0
    0|0
  • abazadır yol yapıyodur dikkat et :)

1|0
    0|0
    • ayy kafam karısdı şu anda :)) dıkkat etmekte fayda var dgru

• rica ederim yardımcı olabilicem başka konu varsa seve seve abilik yaparım benim de kız kardeşim var...

• dertten bol ne varkı sagol genede :)

• o kadar basit değil sevmek.onu söyleyen sevmeyi çiçek böcek sanmış.kolay kandırma teknikleri.birde şu sen benimsin lafı hiç hoşuma gitmez sanki tapulu arazisiyle sevgili.karşısındakini malı gibi değilde insan gibi gören insanlarla bir arada olmak lazım

0|0
    0|0
  • Salla gitsin öylesi adamdan hayır gelmez

1|0
    0|0
  • dikkat et bence ve diyetini kesin bir şekilde söyle derim seni saplantı haline getirebilir izin verme

0|0
    0|0
  • belki karsılasmadan önce seni hayal ediyo veyahut istiyordur bian cıkar cıkmaz böle olmustur bu fazla polyannacılık olduysa o bir abaza kaç uzaklas oradan...

0|0
    0|0
  • Üstü açık olanın örteni çok olur .

1|0
    0|0
  • ergenlik sendromunu atlatamamıştır

1|0
    0|0
  • Seni deniyordur istediği cevapları verirsen devamı gelir

0|0
    0|0
  • sen onla tanışmadan önce de seni biliyor olabilir.

0|0
    0|0
  • Çünkü çok aşık sana ondan öyle demiş bence

0|0
    1|0
  • çok seksi olma sebebin olabilir

0|0
    0|0
    • yani de bana ondan gelmesınler hıc hos bı durum degıl :)

• o zaman sende seksiliğin yanında diğer özelliklerini göstermeye çalış yani seni tanıyanın seksiliğinden değilde karakterinden dolayı seni tercih etmesini sağla

• o anda öyle hissediyodur. ya da seni ağına düşürmeye çalışıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kız arkadaşınla mı çıktı?Etik değil

0|0
    0|0
    • oda dogru.. ama bı sene gectı .. ama bu kadar yorumdan sonra o ınsanla konusmak bıle güç :)

• Daha iyileri; daha aklı başında ne istediğini bilen kişiler çıkacaktır karşına bir gün merak etme sevgiyle kal!

• Cok sağol :) ınsallah.

Yükleniyor...