Eski sevgilim arıyor

kızlardan özellikle cevaplamalarını rica ediyorum. eski sevgilim bilinmeyenden bikaç kez aradı ve su anda sözlü. onun olduğunu anladım. neden yapıyor bunu

Güncellemeler:
sizce herhangi birşey yapmalımıyım. yapmalıysam ne yapmalıyım?
herkese samımı cevaplarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. bi nebze olsun içimi rahatlattınız. yapmam gerekenler hakkında aydınlattınız saolun

0|0
14|2

En İyi Kız Görüşü

• sozlusunu sevmiyordur ve sana geri donmek istiyordur hepsi bu

0|0
    0|0
    • bu okadar kolay olabilirmi. cevresine verdıgı mesaj mutluluktan ucuyorum. üstelik kendı tercih etti ve kendı sözlendi yanı hep onun tercihleri. daha ay olmadı sözleneli. anlamadım. öncesinde aramamıstı.

• sevgi sözcüğünü tek bir seye indirgemek okadar zorki. aklımda var, özlüyorum, heycanlanıyorum. ama diğer faktörler devreye giriyor. ortada can çekişiyon işte.

• off off isin zor:/

Kızlar Ne Diyor 13

• Yapacak ilk sey su ne istedigine karar vermen..bukadar takildigina gore hala seviyorsun eger oda seni unutamamissa ara ve konus birsey kaybetmezsin zten bitmis belki guruin acir ters bir cevap verirse..ama eger birsey hissetmiyorsan hic uzerine gitme diger sozlu kiza yazik gunah olur

0|0
    0|0
  • Dengesizmiş baya sakın gerı arama ve cevap verme.

0|0
    0|0
    • aramadım zaten.bakalım beklıyorum

• ne diyo sana ve ayrılma nedeniniz neydi ki? ve bence dert etme o tercihini yapmış numarasını engelle gitsin.değmez

0|0
    0|0
    • bana bişey diyemedi. suratına kapadım o oldugunu anlayınca.zaten özelden arıyor. bende numarası dahı yok. ayrılma nedenımızı anlatmak çok güç. brezilya dizilerine dönmüş bi karmasada gelişmişti hersey. ailesi cevre vs vs.

• uykun var mı?

• biraz. ama konuşmak istersen zaman ayırabilirim.

• unutamamistir ve ozlemistir.. ama kisiyle evlenirse bir sure sonra cok az hatirlayacaktir seni...

0|0
    0|0
    • daha az hatırlıycak, daha az mutlu olucak, daha çok pişman olucak, daha çok özliycek

• bukadar cok kendine guvenme bence.aradi sesini dinledi kafasi karismis eskiyi hatirlamis olabilir...anadigim kadariyla hala sende birseyler hissediyorsun oyuzden bu sekilde bakma..o cok mutlu bir aile tablosu cizerken ileride sen uzulursun yine..her ihtimali dusunmek lazim

• doğruda sanırım artık çok geç. mutlu aile tablosu çizebilmesi tek temennim. eğer basaramazsa işte bundan korkarım

• Belki o değildir günahını alma

0|0
    0|0
  • ayy yavruum ozluyor bence. seni unutamamista olabilir.

0|0
    0|0
    • daha yeni sözlendi ama ve kendi isteğiyle

• intikam almak icin veya seni unuttum bak gor demek icindr. tabii unutamamistir. bence sende seviyorsan git konus

• kesin sözlüsü ile arası kötü seninle moral bulmak istiyo

0|1
    0|0
    • sankı bu ihtimal biraz kuvvetli olabilir

• sesini duymak istemiş olabilir değer vermiştir özlemiştir bunu geri dönmek istiyora bağlama sakın

0|0
    0|0
    • yok oyle düşünmüyorumda ya ne bilim ne düşünceğimide bilemiyorumki. kafam karma karısık oldu. duygularım da

• kız söylüymüşte düşünmemeye çalış üzme kendini boşuna hayat kısa ve yaşanmaya değer mutlu yaşamaya bak

• gidiciyim ya hamle yap ya da baş baş demek istiyor :)

0|0
    0|0
    • hamle yapmak artık benden imkansız. ben olması gerekenın uzerınde rısk aldı her turlu rezıllıgı cektım. hamleyı o yaparsa gerecek bir halme bişeyler düşünebilirim. benım vicdanım bu konuda rahat. daha fazla rezil olmaya hayatımı alt ust etmeye nıyetım yok

• bunda haklısın işte. kadınları çözmek dünyanın sırrını çözmeye eş değerdir.

• evet arkadaşibiz bile kendimizi çözememşken siz nasıl çözebilirsiniz ki?

• agzını burnunu kır =D

0|0
    0|0
    • :) dimi. malesef onu uzun zamandır görmüyorum görürsemde bunu yapmaya pek sansım olmaz. belki kalbini kırabilirim ama.

• ben özlesem arasam kabahat olurdu. bizimki taş mı. günlerce resmine baktım. ama işte arayamazdım artık

• en son ne zaman aradi

0|0
    0|0
    • gece 12 de

• zamana göre kıyaslamamalısın. benım uzun süren bir ilişkim olmustu. bilen bilir. o ılıskı uzundu 4yıl kadar. bu kısa ama etkisi dehset verici

• ne bakimdan

• sözlüsünden sıkılmıştır seni özlemiştir en azından sesini duymak istemiş.

0|0
    0|0
    • sıkılıcak kadar uzun bir süreleri olmadı. pufff cıldırtıcaklar benı yaa

• nerden anladın?

0|0
    0|0
    • sesinden tanıdım.çok sürmedi kapattı

• ask sevgı bu olsa gerek:(uzuldum kıza sozlusunu sevmıyor bellıkı ozlemiş seni

• zamanında ben cok mucadele ettım ondan kopmamak için. oysa kopması ıcın herseyı yaptı. sonrasında tüm bagımı kopardım ve hiç bi şekilde bir irtibatım olmadı. o da aramadı. şimdi sözlendi ve kalkmıs arıyor ne demek ya. yanı kendıme zor gelmeye baslamıstımkı pekte basardıgım söylenemez tam. böyle bi kabullenişteydim bi aradı tum ayarım kaçtı yanı

Erkekler Ne Diyor 2

• benim teli ver panpa aranızı düzeltim kızla

0|0
    0|0
  • nasıl anladın..bana da ogret kımın aradıgını

0|0
    0|0
Yükleniyor...