Kapat

Ramazanın 9. günü hayırlı olsun!

ramazan ayındayız diye düşünüp kendine dini anlamda bilgi yükleyen var mı?

Güncellemeler:
kısacık bi içerik var okuyun bi zahmet

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Teşekkür ederim.

Senin de ramazanın hayırlı olsun.

Önceden epeyce yükleme yapmıştım :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• teşekkür ederiz manyak hanım bizi gerçekten içinde bulunduğumuz ayın bir bereket ve günahlardan arınma ayı olduğunu gösterdiniz efem. e tabi merak edipte bilgilerimi hem tazeliyorum bilmediklerimi de öğrenme fırsatı bulmuş oluyorum bu ayın verdiği bir ışık doğrultusunda...

1|0
    0|0
  • Olsa ne olacak olmasa ne olacak? Kendine bilgi yükleyen kendine yine. Kendinden başkasını düşünen insan var mıdır diye sorsan daha iyi olurdu. Dini anlamda olması demek kişinin kendi inancıyla ilgilidir. Bunun ay ile yapılacak bir şeyi yok. Şu ayda bir tek islami bilgiler mi yüklenir , başka din yok mudur başka dini olan bir sürü insan var

13 yaşından başlayarak facebook'da garip ve anlamsız konuşmalar yapan, hayatı toz pembe gören insanların yetiştiği bir ülkedeyiz. Ve herkes islam dinine inamıyor. (Ya da inandığını zannediyor , tartışılır..)

Toplum olarak ne şekilde yaşadığımızı hiçbir doktrinin(bknz google sözlük) etkisinde kalmadan görebilecek insan lazım.

0|0
    0|0
  • haklısın ama ne zaman dini konuda bir şey yapmaya kalksam bir türlü kendimi vererek yapamıyorum bu da beni kötü ediyor.

0|0
    0|0
  • yılın 11 ayı namaz din nedir bilmeyenler bu ayda başıma hoca kesiliyorlar ya ona kılım..

0|0
    0|0
  • kız hz. isa'nın sağ kolu beyler

0|0
    1|0
  • sayılı gün çabuk geçer derlerde hiç saymadım hiç imsakiye karalamadım.1 ay bunu niye büyüterler hiç anlamadım

1|0
    0|0
    • He valla görende şafak sayıyo zanneder

• 1 aylık bir zamanın çok kısa olduğunu ömrümüzde ne kadar kısa yer kapladığını anlatmaya çalıştım.

• oww katılıyrm

sadece ramazanda müslüman takılmak dopru değil

• ramazan "yanmak" demektir müslümanı pişirecek ateş oruçtur...yılın bir ayı öylede bölede gecıyor, dogru duzgun ıbadet yapabıldıgımız yok, bari orucumuzu tam tutalım...

0|0
    0|0
  • sana yükleyelim o halde mesela kadınlar açık yerlerinizi örtün kapanın sen bunu duymuşmu idin . )

0|0
    0|0
  • dini bilgi yükleme degil de sildik bu gece de bişeyler.hadi hayırlısı..

0|0
    0|0
  • Evet, seneyede oruç tutmayacağım

1|0
    1|0
  • thnxxxxxx

0|0
    0|0
  • günahları yakmak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sabah namazlarını devamlı kılmaya çalışıyorm :)sabaha kadar otururyorum kılayım bi zahmet

0|2
    0|0
  • Sağol senin ve herkesinki de hayırlı olsun..

0|0
    0|0
Yükleniyor...