Insanın kuyruk acısı mı vardır?

o kadar doktor olup uzmanlığını neredeyse tamamlıycaksın,yaptığı bir ilişki yi etrafınızda bi gazeteye ilan vermediği kalan,ilan eden bir insanın kuyruk acisi mi vardır?size uyuz mu oluyordur?hala seviyor müdür?

• Yüz bulamamış
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Seviyor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Hırs
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Ego
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Saf aşık
    100% (1)0% (0)100% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
adam ilişki yaptı ,bi gazeteye ilan etmediği kaldı,ilişki yaptığını bağırıyor çağırıyor,ne yapmaya çalışıyor soru bu?bunu yapan erkek birinden hoşlanmışta ona böyle işittirir mi?amacı nedir?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• e şeyy ben ben ben hiçbirşey anlamadım sankime ://

1|0
    0|0
    • aklı başında yani diyorum,ama yüz bulamadığından olabilr mi bu davranışı,ilgilendiği bayana ne anlatmaya çalışır böyle davranan bir insan yani?başkasını bulup herkese ilan etmek de ki amaç ne sizce?

• onu ben bilemem. bu durumda onun kalbini sorgulamalısın. sonuçta ben ne bir kahinim ne de bir büyücü !...

• anladım çok teşekkür ederim,ama söylediğini o kadar mantıklı vede doğru ki,onada fikrini söyleryebilirmisin anlamında yani mantıken seven biri bunu yapar mı anlamında bi soruydu açıkçası

Erkekler Ne Diyor 5

• konuyu biraz açarsan..biraz karışık oldu...

0|0
    0|0
    • sadece kadınların anlıyacağı birşey mi :)

• sen çözmüşün zaten..

• ne gibi?

• 2 erkek sorunu anlamamış normal çünkü bende anlamadım ama 2 kız anlamış ve mal demişler. buda gösteriyorki cocuk sana uyuz oluyor. teşekkürler.

0|0
    0|0
    • aklı başında yani diyorum,ama yüz bulamadığından olabilr mi bu davranışı,ilgilendiği bayana ne anlatmaya çalışır böyle davranan bir insan yani?başkasını bulup herkese ilan etmek de ki amaç ne sizce?

• Ben de anlamadım :)

ama tıp kazanmak zordur onu biliyorum

konuyla ne alakası var bilmiyorum

0|0
    0|0

• Seviyor

0|0
    0|0
  • Hırs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sadece karakteri bozuk bir insan canım o

0|0
    0|0

• F - Mal

0|0
    0|0

• Seviyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...