Kızlar size soruyorum ne diyorsunuz bu konuda

Kızların her zaman istediği erkek tipi; 1.80 boy, esmer, adonişli, kaşlı, geniş omuzlu, kirli sakallı zengin genellikle.böyle istiyosunuz.Peki tamda böyle bir erkekle cafede çarşıda parkta göz göze geldiniz.Erkeğin yanına gidip.tanışırmısınz yoksa yinede erkekten.mi.beklersiniz.Sonuçta o erkekte size boş olmadığını gözleriyle belirriyor ancak tanışmıyorsa tepkiniz.ne.olur. Sonuçta bidaha böle erkek zor bulursunuz...

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• kesin sevgilisi vardır der gecerim -,-

0|0
    1|2
    • Sakin deme oyle ya yoksa mesela erkek gelse seninle tanisnaya ?

• öyle atlamam hemen ne biliyim ağırdan satarım azcık .d hem öyle cok yakışklı erkekle zor olur kıskancım ben :)

• evet biz de çok güzel bi kız gördüğümüzde aynen öyle düşünüyoruz.bu yüzden gerçekten yakışıklı bi erkek ve gerçekten güzel bi kızı yanyana görmek çok zor oluyo :)

Kızlar Ne Diyor 3

• asla gidip tanışmam önce erkek adım atmalı bence bir daha zor bulsamda hiç bulamasamda gitmem. hatta yanıma gelirse terslerim önce. çok beğensemde pas vermem öyle hemen :)

0|0
    0|2
    • wooowww sende cok guzel bur kizsin sanirim boyle bir erkegi bile once tersliyosun apaci olsa beyse yaa :))

• kesinlikle :) öyle bir çocuksa oldukça tanışmak isteyen oluyordur onunla. bende onlardan biri olmak asla istemem yani ;)

• Hayatımda arkadaş anlamında dahi hiç bi erkekle gidip kendim tanışmadım.neden böyle olmuş bende anlamadım şimdi

0|0
    1|1
  • plajdayiz sanirim. yoksa adonis goremem. zengin olup olmadigini da bakarak anlayamam. hadi tamam anladim diyelim. bir neden bulur tanisirim yani.

0|0
    1|1
    • Nasil bir neden mesela

• yahu ortami tarif etmen lazim. cevrede ne var. adamin ustundeki kiyafete kadar tarif etmen lazimki sebep bulayim. oyle mal gibi tanisalim mi denmez.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...