Bu gece son geceniz olsa ne yaparsınız ?

yarın son gününüz olduqunu öğrendiniz şuana kadar bildiqiniz yaşadıqınız hissediğiniz kadarıyla ne yapardınız ?

0|0
21|20

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

Erkekler Ne Diyor 20

• :D gayet klasik gireyim tövbe ederdim be... günah konusunda yardırdım galiba...

ardından yarım kalan bir iki hikayemi tamamlardım. (ne, gece uzun)

telefonla uzaktakilere, hacı şimdi yola çık cenazeye yetiş derdim... anneme sarılırdım lan, uzun süre toprak kokusu duyacağımdan, kardeşlerime sarılırdım, azap sırasında hatırlayıp teselli bulmak için... duvarların arasından geçebilecek miyim diye düşünür... bu geceye özel bir uzun monte carlo artı büyük demlik çay hazırlayıp balkonda o'nu beklerdim

0|0
    0|0
  • Önemli olan hayatın her gününü son gününmüş gibi yaşamak.Bir gün mutlaka haklı çıkarsın :))

0|1
    0|0
  • elimdeki tüm p*rno cd-dvd leri yakardım.başkası izlemesin çok kıskanıyorum ://

0|0
    0|0
  • Terasa çıkar uzanır yarın saat kaçta acaba diye düşünürdüm

0|0
    0|0
  • Ramazan dolayısıyla sadece tövbe eder,atlar arabaya bütün sevdiklerimle görüşrüdüm

0|0
    0|0
  • Viski puro sex

0|0
    1|1
  • hemen arabistana online uçak bileti alırdım. ertesi gün ölüm saatim dolduğunda gidemesem bile en azından uçakta o yolda ölürdüm :..(((

0|0
    0|0
  • yakarım bir sigara düşünürüm.beklerim.

0|0
    0|0
  • Balkona çıkardım

sigaramı ve telefonumu alıp Muzık dınler sıgara ıcer ıyıce bır efkarlanırdım :)

0|0
    0|0
  • İçerdim, ağlardım :((88

1|0
    0|0
    • Sen ağlama :((

• İlk üyeliğimi senin yüzünden depresyona girip silmiştim biliyo musun :((8

• Bi soru sormuştum soruyu okumadan cevap vermiştin sinirlendirdin beni :((8 Ama yılmadım 5 dk sonra yeni adres açtım :(( nickimdeki 2. l harfinin sebebi sensin.

• Sürekli namaz kılar tevbe ederdim

0|0
    0|0
  • uyurdum belki son rüyamı görürdüm

0|0
    0|0
  • hemen bir sigaraa yakardımmm :)

0|0
    0|0
  • ne yapacağımı şaşır.düşünene kadar gece biterdi :)

0|0
    0|0
  • tuvalete giderdimmm son defa sıçma zevkinden mahrum etmem kendimi, ohhh misss :QW:.ç.:EÇEWQ:Çweq

0|0
    0|0
  • kendimi intihar ederim ölümü bekleyerek yaşayamam ölümle direk buluşuruz

0|0
    0|0
  • Davulcuyla kavga edebilirdim şuan

0|0
    0|0
  • Ölümü beklerdim

0|0
    0|0
    • daha yaratıcı cevap beklerdim senden :) puan fazla qörünce şaşırdım

• O kadar cok soruldu ki bu soru cevabım hep aynı asıl yaratıcılık soruda olmalı copy paste sıkıntı

• telefonun gerisayım sayacını kurardım

0|0
    0|0
    • sen hangi filmin etkisinde kaldın yoksa 96 saat falan mı :D

• napayın sokağa çıkıp adam mı öldüreyim ne kadar zamanım kalmış onu görürüm en azından ;)

• sokakta gördüğüm tüm güzel KIZLARI ÖPERDİM MUÇK MUÇK MUÇK

0|0
    2|0
Yükleniyor...