Evlenmek üzere olan adam neden bir kızın peşinden koşar ?

aşırı yalan söyliyen bir adam,ve evlenmek üzre ama bana sürekli mesajlar atıyor kaç defa bozmama alaylı konuşmama ragmen pek işe yaramadı.

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü o öyle gördü... ihanet, çok eşlilik, her gece birini götürme sahneleri, anekdotlarıyla büyüdü bu ayıcık...

şimdi de ikisi arasında kaldı... özgür ve değişken ilişki serüveni mi; tek eşlilik ve sıradanlık (?) mı?

istediğini alamayınca bir başkasına dadanacaktır... sana söylediklerini yine bir başkasına söyleyecektir...

hayat tuhaftır, insanlar tuhaftır...

iyi geceler...

0|0
    0|0
    • tamamen sana katılıyorum.sapıklık var böyle insanların egolarında ,her çirkini salak her güzeli yenilcek av gibi sanıyorlar,ya özgüven tam yada sevgilisi veya nişanlsı tarafndan çok sevildigi için aşırı öz güven yüklüyor olmalılar.aslında çok komik evlecegi insana yazık

• yazık tabi, yanında uyuyan koca götlü bir başkasını düşünüyor... ne bok yesem de şunu da yalasam diye planlar yapıyor... harbi sinirlendim gece gece...

Erkekler Ne Diyor 9

• Cinsel egolarını tatmin etmek için

0|0
    0|0
  • link

ya gafası güzel yada gafası yanmış :)

0|0
    0|0
  • kararsızık olabilir

0|0
    0|0
    • sanmam,ya çok seviyor sevgilisini yani nişanlısını yada herkesi küçük gördügü için kullanabilecegini sanıyor,yalanlarıyla kendini farklı göstererek bu nasıl bi insanlık halidir yazık

• dediğin gibiyse tabikide yazık ama kararsızlık zaten zavallılıktan gelir

• madem sevgilisini çok seviyor o zaman açıkça sex adamın derdii

0|0
    0|0
  • Evlenmek istemediginden

0|0
    0|0
  • Sende de bu iş için bi temel hissediyor demek ki.Yapacağın şey gayet basit.Telini değiştir.

0|0
    0|0
  • demin bi soru sormuştum sanırım senin sorunun cevabıydı benim sorum bakarsan anlayabilirsin

0|0
    0|0
  • sevişmek istiyor. kısa ve net

0|0
    0|0
  • bizim hakkımızıda yiyo işte herif haram zıkkım olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yalancıymış zaten boşver olgunlaşmamış ne istediğini bilmiyordur daha.

0|0
    0|0
  • Ne yazsak tatmın olmuyorsun eğer sormak ıstedığın bana aşık mı oldu ise kesinlikle hayır.

Game over olmadan gol atmak istiyor.Geçici heves.!

0|0
    0|0
  • tipik tatmin olmayan elindekiyle yetinemeyen erkek tipi.

0|1
    0|0
    • tipte yok,olsa bu öz gven ne diyceksin.sadece ısrarla yılmadı hiç

• bence tatlım onun kişiliği bile oturmamış. seninle kaçamak heyecanlar peşinde

Yükleniyor...