Dan Brown'un bir kitabı hakkında

bir arkadaşım anlattı ismini unutmuş ama anlattı. bende bir anlatıyım belki ismini bilen vardır :)

adamın karısını öldüyorlar suçuda adamın üstüne kalıyor, hapse atılıyor filan. çıkmaya çalışıyor intikam için . yıllar geçiyor sonunda gardiyanın birtanesi eski komşusu çıkıyor. gardiyan başta inanmıyor filan ama sonra hatırlıyor. adam durumu anlatıyor böyle böyle adam sonunda yardım etmeyi kabul ediyor. hapisten ancak bir cenaze yardımıyla çıkabilir. tabutun içine girecek ve gardiyan onu gömülü tabuttan çıkarıcak. neyse bekliyorlar ve sonunda bir cenaze çıkıyor adam hemen tabutun içine giriyor gömüyorlar. sonra adam topragın altında beklemeye başlıyor ama gelen kimse yok. sonunda dayanamıyor çakmağı çakıyor ölünün kim olduğunu anlamak için. çakmağı çakıyor meğerse ölen gardiyanmış.

çok etkilendim ama ismini bir türlü bulamadım yardım ederseniz sevinirim :)

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• Da Vinci şifresi en iyi kitabıdır. onu okumadıysan tavsiye ederim.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• yazarın dan brown olduğuna eminmisin

0|0
    0|0
  • Da Vinci nin Şifresi kitabını biliyorum sadece onuda yarıda bıraktım okumayı, sarmadı (:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kayıp Sembol ya. Öyle çok da etkilenilcek bi kitap değil.

0|0
    0|0
  • kayıp sembol mü?

0|0
    0|0
    • Persephone tam bana gore kizmissin paylastiklarindan anladim.. Ama 4 yil olmus bu mesajimi gorebilcegini sanmiyorum.. Kafamin yuzde yuz uyustugu hatta benim kiz versiyonumussun.. :(((

Yükleniyor...