Sarışın mı, kumral mı, esmerden mi hoşlanırsınız?

Sarışın mı kumral mı Esmerden mi Hoşlanırsınız

hangisi daha çekicidir kısa ve net cevaplar istyorum

0|0
12|42

En İyi Erkek Görüşü

• esmerrrrrrrrrrrrrrr ;) genelde sarışın olan esmer .., esmer olanda sarışın sewiyor ;) kumallar 2 tarafada biraz biraz :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• bi tek kumralın hastasıyız, şöyle bal rengi gözler eşliğinde... örnek vermek gerekirse link normalde kovalamak ve yapışmak huyum değildir. ama böyle bi tipin arkasından haftalarca koşabilirim.

0|0
    0|0
  • kumral ve esmer

1|0
    0|0
  • esmer candır link

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • es es esmerrrr

1|0
    0|0
  • hepsinden birer adet alayım mümkünse :D

0|0
    0|0
  • beni genelde esmer kızlar çeker onların hep farklı oldukları yer etmiş zihnimde ama daha önceki kız arkadaşlarıma baktığımda sarışın ve kumrallardı

0|0
    0|0
  • valla dikkat edince baktımda beğendiklerimin çoğu esmer dalgalı saçlı falan arada kıvırcıklarda çıkıyor:)

0|0
    0|0
  • Hanım hanımcık olsun dürüst olsun tatlı ve sevimli olsun sadakatli şefkatli olsun naz yapsın tabi ama dinlemeyi dinlendirmeyi de bilsin mümkünse bacaklarıyla değil kollarıyla sarılsın bu tip kızlara hayatımı verebilirim

0|0
    0|0
  • esmerrrrrrr.tarifi zor.bi yerde görmüştüm 3 no esmer diyodu(kornişon turşusu gibi oluyo ama olsun) böyle parlak esmer çok olmamak kaydıyla zayıf.uzun düz ve siyah saç.bardak belli 165 170 boylarında koyu kahve ya da kara kaşlı kara gözlü dolgun dudaklı...

0|0
    0|0
  • link

En kısa bu galiba :D

0|0
    0|0
  • sac falan bunlar benim için önemli değil ama trip atan cabucak kızan türden kızlara ilgim oldukca fazla gercekten :)

0|0
    0|0
  • Her biri ayrı güzel ayrım yapmak yanlış olur.

0|0
    0|0
  • sarışın.ama koyu sarışın

1|0
    0|0
  • Güzel ayağı olan kızlardan hoşlanırım güzelden kastım illa oje yapılsın değil taraksız olacak ince ve zarif olacak küçük olacak vs..

0|0
    0|0
  • genelde kumral tercihimdir :):):)

0|0
    0|0
  • sarışın kahverengi gözlü :d bende sarışın mavi gözlüyüm ne kadar uyumlu :D

0|0
    1|0
  • esmer güzeli (örn: Catherine zeta jones) birde kızıl saçlı beyaz tenli renkli gözlüler favorim...

0|0
    0|0
  • link misal :)

0|0
    0|0
  • sarışınları herkes sever kumral çekicidir ama gözleri renkli olursa

esmer iticidir. genelde

ben kumral severim

0|0
    0|0
  • mesala tugba özerk

0|0
    0|0
  • her bayanın ayrı güzelliği vardır

1|0
    0|0
  • Kesinlikle tartışmasız sarışın ama esmerinde ayrı bi tadı var.

0|0
    0|0
  • akdeniz kızı olsun ,

0|0
    0|0
  • ne işinize yarıcak anlamadım ama ESMER

0|0
    0|0
  • Sarışının adı , esmerin tadı farklıdır. ESMER diyorum sadece :)

0|0
    0|0
  • sadece orjin yeşil gözlü olsun kafi, gerisini ben halleder istediğim hale getirtirim

0|0
    0|0
  • Uzun dalgalı saçlı siyah yada kumral benim favorim ..

0|0
    0|0
  • hatun konusunda renk tip ırk ayrımına karşıyım.. :(

0|0
    0|0
  • Sadece bunlara göre mi hoşlanacakmışız. Karakter, kişilik, örf, adet,kültür bunlar daha önemli.

0|0
    0|0
    • Tabiki öyle burada bahsettiğim yalnızca göz zevki ki herkesin bi göz zevki vardır,ikisi karıştırılmamalı

• Beyaz tenli,tatlı yüzlü,kahverengi saçlı,kahverengi gözlü.. Tıpkı sevgilim gibi gerisi umrumda bile değil. O dünyalar güzeli.

• Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...