Prandelli nin Sneijder i yedek Bırakma Kararını Birisi Bana Açıklayabilirmi?

Prandelli Sneijder in yedek başlaması için teknik bir karar dedi bana futbolun taktiğinden ve tekniğinden anlayan bir kişi acaba bunu açıklayabilirmi? Türkiye liginin tartışmasız en kaliteli oyuncusunu yedek bırakıyor bu nasıl bir iş bu adam ne yapmaya çalışıyor?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• prandelli yönetimden baskı görmüs olabilir bu konuda yoksa dünya capında bir teknik adam böyle salakca bir sey yapmaz diye düsünüyorum ama aynı zamanda dünya capında bir teknik adam yönetimin talimatlarına taktik acıdan boyun eğer mi? o da saçma geliyor.

Her şeyi geçtim selçuğun bu hareketine ne demeli. Yrrak yürek hareketler. Şimdi bu adam toptan mı korkuyor yani. Bu yaştaki adam toptan korkmayacagına göre resmen takımı manipüle ediyorlar.
    https://vine.co/v/OOWDbZpHZV2

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Mantikli bir aciklama yok

0|1
    0|0
  • Ofsayttan gol la kazandınız susacağınıza konuşuyorsunuz pes

0|1
    0|1
    • Sen ne diyorsun? Kafan iyimi senin? Ben burada teknik direktörümüzün kararlarını sorguluyorum. Sana ne oluyor

• Bu da benim yorumum benim düşüncem sananeeee

Erkekler Ne Diyor 7

• Açıklamalarına bakılırsa diğer oyuncuları görmek istiyorum demiş ve bunda büyük etkenlerden biride albayrak.
    Onun açıklamalarına bakılırsada yeni aldıgınız oyuncuyu nasıl kadro dışı bırakırsınız falan diyerekten olcanın oynamasına getirmiş lafı.
    Kısacası takımda işler iyice karışacak.
    Bugün yine güzeldi takım. Açıkcası sistemi düşündüm ve sneijdere göre bir diziliş yapabilmek zor.
    Anca 4-2-1-3 oynarsak sneijderden yararlanabiliriz ama kanatları kullanmamız lazım yinede.

0|1
    0|1
    • 4-2-3-1 oynarsak hem kanatları kullanırız hemde Sneijder i benim Galatasaray da tahtaya yazacağım ilk oyuncu Sneijderdir onun kalitesinde başka bir oyuncu yok Abdürrahim eğer bu işin içinde varsa onunda defolup gitmesi lazım Burak ve Selçuksuz bir takım seyretmemiz lazımken adam takımın en iyi oyuncusunu yedek bırakıyor dün yine rezil bir oyunla galip geldik

• Bu Burak ve Selçuk ikilisi geçen sene Drogbayıda yediler Sneijder geçen seneden beri büyük maçları kazandıran adam bize tabikide kapris yapar çünkü Galatasaray da işler iyi gitmiyor ve taşın altına elini sokan adam yok Sneijder bunu üstlenmek istiyor haklıda Selçukun kendine hayrı yok takıma nasıl kaptanlık yapacak ve Sneijder bugün hala Avrupa nın dev takımlarında banko oynar belki bizde kazandığı para kazanamaz ama yinede oynar o takımlarda Burak ve Selcuku Anadolu takımları zor alır daha 10 gün geçmeden Ünal başkanı arar oldum

• Ünal aysal iyiydi onu çok arıcaz ama yapacak birşey yok.
      Sneijder dediğin gibi derbilerde ortaya çıkıyor ama takıma kaptanlık edecek insan kapris yapan biri olmamalı. Burak ve Selçuktan çok çektik belki ama şu an yerine oynucak adamımızda yok. Seneye herşey düzene girer merak etme bu senede şampiyon olma şansımız var yeterki devreyi iyi yerde bitirelim

• Acilen gitsin bu adam hiç ısınmadım.

0|1
    0|0
  • seneye c ronaldoyu filen alıcaklar ya gsye hani gs büyük takım oluyor ya o yüzden yedek bırakmışlardır ee seneye cl de final oynıcaksınız :))

0|1
    0|0
    • Daha iki hafta önce Fenere sağlı sollu geçiren adamı yedek bırakıyor akil almaz bir iş

• tff ile iş birliği yapmadıki adam Türk milli takımının başına geçti ve karşılığında para alıcak başka sebeplerden dolayıdır belki buda değildir bak bizim selçuk 10 senedir fenerde azizin akrabası fatih terim olsada fenerde o adamı yine gönderemezlerdi örnek.

• Daha önce Terim ile ilgili çok konuştum şimdi artık o kadar uzun anlatmak istemiyorum ama Terimi hakikaten çok severdim birden bu adama tavır aldıysam mutlaka bir sebebi vardır öyle değilmi? Terimin Gsnin başındayken TFF ile ilgili sözleri var bize verdiği sözleri tutmadı Başbakan istedi diye kabul etti o teklifi

• Çünkü sneijder Prandelli nin sistemini beğenmedipini onunla çalışmak istemediğini yönetime söylemiş Prandelli kalırsa sneijder gidecek büyük ihtimalle

0|0
    0|0
    • Sneijder giderse bu taraftar Floryayı yıkar o bakımdan prandelli gidecek

• galatasarayı terk etmesine çalışıyor

0|0
    0|0
  • Sabri reyiz varken ona oynamak düşmez :D

0|0
    0|0
  • Karısı şınonun moralini bozmuş

0|0
    0|0