Seni kimsenin yargılamayacağını bilsen sen ne yapardın?

her insanın yapmak isteyipte yapamadığı şeyler vardır..bir gün bu imkan elimizde olsaydı ...siz ne yapardınız...?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Beni zaten kimse yargılayamaz ki, biri beni yargılayacak korkusuyla yaşamıyorum ayrıca.. Beni ancak yaratıcım Allah yargılar, onun yargılamayacağını bilsem diye bir soru da sormam kendime..Onun yargılamasına ihtiyacım var çünkü, yapmak isteyipte yapamadığım öyle uçuk hayallerim yok zaten..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Zaten etrafı takan kim? Ben bişeyleri yapamayınca etrafın içinde mi uhte kalıcak? Ya herşeyi geçtim de yargılıcak olanlar kim oluyo? Herkes mükemmelmiş gibi davranmaktan vazgeçtiği gün bi ilerleme kaydedicez zaten.

0|0
    0|0
  • benim yok

0|0
    0|0
  • vicdanım engel..yapamazdım

0|0
    0|0
  • basketbol

tenis

volleybol

pisiklet sürerdim

oynardm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• delilik ve sahte insanlık arasında bir kitap yazardım, gerçekte deli dediğimiz insanların hayata bakış açılarının ne kadar objektif ve akıllı dediğimiz insanların ne kadar bozulmuş ve sahte olduklarını, devlet başkanlarının ikiyüzlülüğünü, sanatçı geçinenlerin topluma yüksekten baktığına, afrikadaki açların neden hala yıllardır o halde olduklarını anlatan vs toplumsal sorunlara genel bir bakış açısıyla bakan bir kitap olurdu

0|0
    0|0
  • Elalemi takan kim ! Ben istesem şu an da istediğimi yaparım da Allah korkusu işte. ondan başkası yalan.

0|0
    0|0
  • tayip unakıtan arınç efendilere 3 lü çektirir asardım.nede olsa kimse sormayacak

1|0
    0|0
  • Tabiki meclise girer pkklı şerrefsizlerin kafasını ellerimle koparırdım ..

1|0
    0|0
Yükleniyor...