Spor, Fitness, Cardio, Zayiflamayla ilgilenen herkesi buraya rica ediyorum yardiminiza ihtiyacim var :)?

Saglikli besleniyorum ama spor konusunda düzenli iyi bir programim yok, kilo vermek icin en etkilisi ne?
Boy kilo sormayin.
Mesela hergün yarim saat bir saat bisiklet sürüp hergün 40dk Pilates yapsam zayiflarmiyim?
Veya Bisiklet arti kas calistirici hareketler bölgesel sorunlar icin?
Hergün mü yoksa gün asiri mi calismaliyim?
Bana yardimci olursaniz sevinirim arkadaslar. Nasil spor yapmaliyim o kadar yöntem var karar veremedim...
Yani BISIKLET olmazsa olmazim mutlaka sürerim, onun yanina ne yapayim? Hareketsizim, büroda calisiyorum oturuyorum bütün gün bu yüzden bisikleti günlük yapmam gerek.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• koşu bandı, bisiklet, plates gayet iyi, normal olarak fazla abartmadan fıtnes çalışması da yapabilirsin ama kesinlikle yürüuyş çık fayda sağlar sana, burada herkes bilmez kafadan dolma şeyler söyleyen çok olur, oı yüzden spor salonlarında çalışan hocalardan profesyonel yardım almanı öneririm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Cok aşırı spor yapma. Fazla kardionun bir faydasını görmedim kaslarını geliştirmelisin.
    Platesin faydası daha cok olacagını düşünüyorum.
    Burada en önemlisi beslenme. Güzel beslenmen lazım. Kilo alacam diye ac bıraköıcan kendini erken kalkıp kahvaltını düzgün yapcan. Öğlen akşam normalden daha az ye zayıflarsın

1|0
    0|0
    • tamam tesekkür ederim. fazla cardio iyi degil mi? daha cok kas mi yapmaliyim yani?

• Ben iyi olmadıgını anladım. Kendini cok yorma. 10dk yürüyüs 10dk bisiklet yeter. İstersen 15-15 yap ama spor salonunda program vermiyolarmı? Benim programımda sadece 10 dk yürüyüs var
      Eskiden 1saat kardio yapardım 1 saat kostugumu bilirim ama hep kilo aldım. Vucut cok spor istiyo bu durumda

• Burada genelde spesifik sorulara yanıt veriyorum ancak siz çok uzun yanıtları olan sorular sormuşsunuz, iyi bir rehber kitap edinmenizi öneririm. Benim kitabım da bunlardan biri.

1|0
    0|0
    • Kitaplarım var internetten de bilgileniyorum ama iyi bir spor programı oluşturabilemedim daha. Günlük 30-45dk bisiklet artı fitness programı arıyorum, belki fitness programı yerine Pilates programı uygulatım günlük veya gün aşırı, youtube da Ebru Şallının Pilates videoları var mesela.
      Bu şekilde verirmiyim yeterli mi bu spor bisiklet artı pilates?
      Beslenmeme dikkat ediyorum zaten, Dr. Ayça Kayan'nın önerdiği şekilde besleniyorum "Sayarak zayıfla" kitabını aldım beslenmeyi öğretiyor günlük hangi besinlerden ne kadar tüketeceğin, kaçamak yaptıktan sonra nasıl dengeleyebileceğimiz vs. çok faydalı.

• Bisiklet çok fayda etmez illaki sürmek istiyosan sür yanına bir 40 dkde koşu yapsan fena olmaz kas geliştirici olarakta hareketleri ufak ağırlıklarla 4x20 tekrar yaparsan tadından yenmez

0|0
    0|0
  • Akşam sporlarını arttır
    doktorunun tavsiye ettiği diyet programına uy
    zorlandığın zaman bidaha doktora git

0|0
    0|0
    • sorun su, aksam spor yapinca acikiyorum ve spordan sonra illa birseyler atistiriyorum... bu yüzden aksam yapmak istemiyorum, aksam yemeginden önce veya öglen iyi olur

• :)) bol bol soru cevapla soru sor, hersey icin xper kazaniyorsun ve bu puanlar 24 saat icinde xper hesabina yatiyor aninda görmüyorsun yani kazandigin puanlari. bol bol soru cevapla ;)

• tamam sağolasn

• bir spor salonuna yazıl bence hocanla birlikte program hazırlayn. Düzenli bir şekilde uyarsan verim alabilirin.

0|0
    0|0
  • Çekinmezsen mesaj at, uygun olunca anlatırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben 3 ay boyunca her gun yarim saat bisiklet surdum faydasini gormedim

0|0
    0|0
    • cok sagol demotive ettin :DDD

Yükleniyor...