Kapat

Sevgilimden soğudum n'apabilirim?

3 aydır çıkıyoruz ama şu son zamanlarda çok soğudum arada bir sevdiğimi sanıyorum kendimi avutuyorum yada. heran değişiyor ona karşı duygularım. bende emin olamıyorum sevdiğime yada sevmedğime kafam çok karışık napiçam bilemiyorum her günümüz her dakikamız birlikte geçiyor.annemde biliyor. hatta her gün şu zamana kadar hep bizde kaldı.kardeşim gibi sevdiğim arkdsim var ikmzn ortak.ikişde 3 aydr bizde kalıyorlar her anımız brlkte geçtğı içn mi soğudum yada sevmiyorum.napabilrim help me!

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• off yinemi :(

0|0
    0|0
    • olacak gibi değil..bu aralar oda farkında sanki..bana sordu dün, bende beni cok sıkıyorsun dedm.oda düzltmye calısırım ama elmde değil.ynede kıskanırm aynı syleri yaparım dedi..s

• çocuk haklı.. yapacak bir şey yok ..sevgin de kalmamışsa.. hiç acımıcaksın bitireceksin..diğer şekil daha kötü olur...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• biraz ayrı takılın yaa ;) baktın sık görüşmediğiniz zamanlardada durum değişmiyorr geriye yapacak tek bişey kalırrr ;)

0|0
    0|0
    • Evet bazen öyle düşünüyorum ama annem hiç öyle bişy düşnmüyor gibi görünüyor.annem umursmaıyor bile.arkdslarına bile damadım diye tanıtıyor ama öyle davrnmasınıda sevmiyorm.daha cook erkn evllk feln bana göre..18 yasndayım.cıktgm kişi 21 ?

• gizli olunca zevki çıkıyor aile bilince cabuk sıkılıyo olabilirsin bu 1 : )

sevgilinin tavırları nasıl sana karşı bu 2

sen nasıl bi sevgili istiyosun bu 3

bunları söylersen sana yardım ederim :).

0|0
    0|0
    • ben nasıl sevgili istiyorum onuda bilmiyorm.. bu cok seviyor cok deger veriyor coktaa sıkıyor beni. bnde bunalıyorum .

• evet genelde hep öyle oluyor.. napsam olmuyor..hala aklım karısık kac haftadır kafayı yiycem ya. cok asırı kısknıyor bnde bu duruma gelemiyorum fazla abrtıyor.dün söyledm .brz azltmya calısırm elmdn olmadn yne yaparım ... yok olmuyor hala aynı, sennle daha fzla yapamam diyorsan da söyle dedi dün. bişy diyemedm tek sorunum cok kısknman ve cok sıkman dedim.s

• abartmıssınız iyce :D

• soğuduysan artık ısınamazsın dostum oda zaten boşlukta başka birini bulmuştur. sonucunuz ayrılık görülüyor sanki

0|0
    0|0
    • ama o cok seviyor cook deger veriyor bana .ama cokta sıkıyor facebook kapttı hattımı değiştrdi arkdslarını sileceksin dedi cogu seydn vazgectrdi..bunaldım bende..

• başkasını bul ;)

0|0
    0|0
  • ayrıl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...