Sporla falan ilgilenenler bir bakabilirler mi?

Arkadaşlar kas yapmadan nasıl güçlenebiliriz? Bide bel inceltmek için hangi hareketler yapilmali?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• canım bel için gym stick twist yapmanı öneririm ve side bend yap , güç için şınav çekebilirsin barfiks imkanın varsa oda olur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Kas yapmadan güçlenmekten maksat, kas kütlesini büyütmeden kasların kuvvet ve dayanıklılığını artırmak olabilir. Kasları güçlendirmenin en kolay yolu onları büyütmek olsa da tek seçeneğimiz bu değildir. İzometrik egzersizler içeren çalışmalar da kasları büyütme etkisi çok düşük olarak güçlendirebilir. Son yıllarda popüler olan pilates de ağırlıklı olarak izometrik egzersizler içeren bir disiplindir. Başarılar.

1|0
    0|0
  • fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/.../...892125_n.jpg sanırım sorunun cevabı bende :)

0|0
    0|0
    • Kas yapmadan demiştim ama? :)

• Nasıl yapılacağını bilmedigimden soruyorumc zeki şey :D

• kas yapmadan diyorsunda mecburen birazcık olucak :) toz vitaminler var onlsrdan içiceksin ve spor yapıcaksın eritmeye yardımcı olucak. bunu nerede yaşıyorsan bir spor salonuna git ordaki yetkiliye danış yardımcı olucaktır.

• mekik olabilir kanks =)

0|0
    0|0
  • Yürüyüş bandı Lv6.5 20dk
    Bisiklet Lv3 10dk
    Uzay Bisikleti 10dk
    Twister 3x100

1|0
    0|0
  • Namaza başla iman gücüyle

0|1
    0|0
  • bel inceltme haraketi diye birşey yoktur, incelme olayı düzenli beslenmeyle olur.
    Güçlenme konusuna gelince kız olduğun için vücut ağırlığınla yapılan her haraketi yapamazsın o yüzden fitnessa gitmeni öneririm.

0|0
    0|0
  • kas yapmadan güçlünemezsin lakin kaslar içerden büyür yağ doku oranını çok azaltmadığın sürece kas çizgilerin çok belli olmaz ayrıca mevcut kası daha güçlü daha doymuş hale getirmek yeterlidir illa hacmini büyütmek gerekmez

0|0
    0|0
  • kas yapmak o kadar kolay bir şey değil hemen yapayım diyince yapılmıyor. Ayrıca kas yapmadan güçlenmek nasıl olyuor saçma bişey oldu kas yaparak güçlenirsin zaten. kardiyo felan yap kondisyonun artar

0|0
    0|0
  • Kas yapmadan güç kazanabilirsin tabii pilates ve boks ;)

0|0
    0|0
  • öyle bir durum olmaz kaslar güçlüyse sende güçlüsün demektir eger fazla kasla işim olmaz diyosan da hafif hafif gireceksin zaten abartılı bir şekilde yapmazsan kas kütlen büyümez

0|0
    0|0
  • yüksek agırlık düşük tekrar yapıldığında kas yapmaktan ziyade güç arttgnı duymuştum. kız arkadaşım yapıyor baya güçlü öyle kaslı flnda degıl tabi hiç spor yapmamış birinden daha sıkı ve kaslı orası ayrı :)

0|0
    0|0
  • salona gitme imkanın yoksa buradan bakabilirsin
    http://www.youtube.com/user/p4pturkish

0|0
    0|0
  • Sigara içme gel benim yanıma orman işi yapıyorum 7gün24 saat temiz hava oksijendeyim sabah koyarım ateşe çayı ekmekleri dizerim tereyağı balıda çekerim üzerine patlıcan la patateside közledimmi olay tamamdır valla vurduğunun tersi düzüne döner

0|0
    0|0
    • Sigarayı nerden çıkardın şimdi? :) Herşeyi hergün sen yapicaksan okey :)) konuyla da çok alakaliydi sağol :)

• Odunlari taşırım bide ben kırarım hem güçlenirim biraz mantikli

• Heh kavradın olayı ciddi söylüyorum yalnız ben şu an ormandayım karadağ dayım dışarısı acayip soğuk az önce çakalın biri benim bakırı geçirdi kafaya tangır tungur gitti hayvan ekmek artıklarına geldi her halde

• En iyi cevap secicegine soz ver yaziyim :)

0|0
    0|0
  • Senin yapman gereken cimnastik, kas yapmasssın esner ve güçlenirsin.

0|0
    0|0
  • bismillah de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aerobik ve plates kesin çözüm :)

0|0
    0|0
  • kasların kuvvet ve dayanıklılık verir kas olmazsa güçte olmaz bel inceltmeye gelirsek bölgesel harektlere çalış eğer belinde ve göbeğinde yağ varsa tabi yağ yoksa omuzlarını genişlet belin daha ince görünür

0|0
    0|0
Yükleniyor...