2 senedir sevgilim var ama beni hiç takmıyor ve bugün eski sevgilimi gördüm onla da 3 sene beraberdim

eski sevgilimi gördüğüm an içim bi hoş oldu bana öyle bi baktı ki içim gitti ve iki hafta önce beni facede ekledi erkek arkadaşının olmadığını söyledi acaba beni yine istiyormu eğer o istese bende isterim çünkü şu anki sevgilim beni 5 aydır takmıyor sözümü dinlemiyor hiç birşey yapmıyor soğuk davranıyor falan ne yapmalıyım?

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• için bir hoş oldu demek...5aydır sözünü dinlemiyordu için hoş olunca bırakasın geldi nasılsa sözünü dinlemiyor...heee şimdi sana 3seneliği al diim de 2seneliğin günahına gireyim dimi...öyle yedekte bulundurmak adamlıga sıgmıyor,hele bırakır bırakmaz baskasına gitmek hiç sıgmıyor.

1|0
    0|0
    • ama öyle degil iste elimden gelen herseyii yaptim böyle yapma dedimm seni cok seviyorum kiyma bize dedim böyle olmaz dedim eger zaman istiyorsan veririm dedim ama hep hayir dedi düzelcem falan dedi ama hic düzelmedi benimde gücüm kalmadi artik ne yapabilirim? ve gecen sene beni kiskandirmak icin baska biriyle beraber gelmis onuda affettim cünkü hic görüsmemisler sadece mesajlasmislar cok sevdigim icin affettim ama artik dayanamiyorum ne yapimm?

• anladım..ne desem yanlıs olur

• :(

Kızlar Ne Diyor 6

• nie ayrlmştnz?

0|0
    0|0
    • yani nasil desem cok macoydum acik giyinmesini istemiyordum ama artik o huyumu biraktim...

• tsk ederim :)

• rica ederm:)

• woow çok kararsızsın. ama eski defterler yeniden açılsada asla tekrar ilk zamanki heyecan sevgi kalmadığıda bir gerçek.

0|0
    0|0
    • ama o zamanlar daha ufaktik gibime geliyor simdi gördüm onu tam hanimefendi olmus yani büyümüs 20 yasinda 3 sene önce 17 yasindaydi sence fark olmazmi simdi daha ciddi düsünmezmiyiz sence daha fazla saygi olmazmi?

• acıkcası bu kadar şeye rağmen ben olsam ayrılırdım ama eski sevgiliylede asla kendimi teselli etmezdim

• haklisin ama ne yapsam bilmiyorum iste bi yandan eski sevgilimi istiyorum öte yandan su anki sevgilimi seviyorum ama ona cok kizginim ve nefret etmeye basliyorum...

• ikisnden de uzaklaş.Düşün. öyle karar ver...

Kimi özleyeceksin, kiminle olmak isteyeceksin, kimle olmalısın vs vs...

0|0
    0|0
    • haklisin ama ikisinide mi unutmaliyimm?

• ohh ne güzel biri gitsin biri gelsn

0|0
    0|0
    • öyle degil ya valla öyle biri degilim ama bende bitkinim ne yaptigimi ne yapacagimi da bilmiyorum ama cok kirildim...

• açıkça konuş bence yıpratma kendini cidden bak değmez seni takmıyosa

0|0
    0|0
    • inanki bin kere konustum yapma böyle dedim 2 senemize yazik olur dedim yine takmadi hep ben caba gösterdim iliskimiz icin ama artik bende yoruldum ilk basta o bana asik olmustu ve kendine asik etmisti beni...

• bugün beni baskasiyla aldattigini ögrendim...

• Hic sasrmadm

• benim de ekleyesim var face den ama sevmiyrm=( sen düşün halimi

0|0
    0|0
    • acabilirmisin biraz :) yani su an sevgilin varmi? eski sevgilini mi eklemek istiyorsun ? ve eski sevgilini mi sevmiyorsun yani sevmiyorsun yinede ekleyesin var dogru mu anladim:)

• o zaman salla :)

• sallayım demi

beni gördükce sinirleri zıplıyor zaten =D

ayrılma sebebimiz: cıraganda düğün istemem (bahaneydi)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...